Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
1 yıl olucak nerdeyse normalde adet sandım 1 hafta önceden başlar alt karnında ağrı olurdu ama bu ay hiç öyle bisey olmadı memeler şişmezdi şimdi oda şişti çok değişik şeyler yaşadım ama hiç bilmiyorum ya çok yıkıcı bi durum☹
Yumurtlamayi Takip ettiniz mi belki gec döllenme olmuştur inşallah vardır yine de adet gelene kadar bekleyin bi.
Bende 1 buçuk senedir neler neler denedim olmadı yoruldum artık
Allah bizlerinde yüzünü güldürsün

Yumurtlamayi Takip ettiniz mi belki gec döllenme olmuştur inşallah vardır yine de adet gelene kadar bekleyin bi.
Bende 1 buçuk senedir neler neler denedim olmadı yoruldum artık
Allah bizlerinde yüzünü güldürsün
Uygulama üzerinden takip ediyorum bide yumurtlama zamanı aşırı akıntı oluyo onu takip ederek yaptık ama olmadı sanırım bu güne kadar aşırı heycanlı ve umutluydum sırf test yapmamak için 3 gündür annemde kalıyorum şimdi eve geldim ve gelir gelmez test yaptım yapmaz olaydim☹☹

Uygulama üzerinden takip ediyorum bide yumurtlama zamanı aşırı akıntı oluyo onu takip ederek yaptık ama olmadı sanırım bu güne kadar aşırı heycanlı ve umutluydum sırf test yapmamak için 3 gündür annemde kalıyorum şimdi eve geldim ve gelir gelmez test yaptım yapmaz olaydim☹☹
Yarın sabah tekrar dene ilk idrarla sıvı alımı da etkileyebiliyor inşallah çıkar 🤲🤲

Hayirli olsun sağlıkla ilerlesin gebeliginiz😍👼

Anladim canim evet ikinci de olsa uzun süre olmayınca ilk gibi üzüyor insanı Rabbım bağışlasın oğlunu en kısa zaman da çift çizgiyi gorursun insalalh canim 😍

Ordaki siligi gören bir tek ben olamam dimi yoksa gözlerim mi bozuldu 🙈
İnsallah cnm sende hamilesin heralde çok sevindim hayırlı olsun 🥰

Elimde sadece1 tane kaset test kaldı canım benim ama hiç umut kalmadı oncekilerde bu kadar yikilmamistim ama bu sefer gerçekten çok bekledim nasip ☹🧡
Bende geçen ay öyle olmuştum aşılama tutmayınca. Bu ay resmen formaliteden hastaneye gittim geldim geçen ay da öyle olunca hayallerim yıkılmış gibi oldu. Sen yine de ümit kesme 2 gün varmış daha adet gününde sabah tekrarlarsin insallah çıkar bu sefer

Bende geçen ay öyle olmuştum aşılama tutmayınca. Bu ay resmen formaliteden hastaneye gittim geldim geçen ay da öyle olunca hayallerim yıkılmış gibi oldu. Sen yine de ümit kesme 2 gün varmış daha adet gününde sabah tekrarlarsin insallah çıkar bu sefer
Yaa. Işte herkesin herşeyi hemen olmuyo rabbim tez vakitte nasip etsin tüm isteyen kardeşlerime sana banada dahil. Bakalım canım benim nasip artık gün geçmeden yapmicam test yiprandim

Yaa. Işte herkesin herşeyi hemen olmuyo rabbim tez vakitte nasip etsin tüm isteyen kardeşlerime sana banada dahil. Bakalım canım benim nasip artık gün geçmeden yapmicam test yiprandim
Ben de bu ay kendim için öyle dedim zaten adetim hep vaktinde geliyor bu ay 21inde gelmezse öyle yaparım çok istedikçe kendimizden uzaklastiriyoruz herhalde diyorum biraz şu kafadan cikabilmemiz lazim🙁

Ben de bu ay kendim için öyle dedim zaten adetim hep vaktinde geliyor bu ay 21inde gelmezse öyle yaparım çok istedikçe kendimizden uzaklastiriyoruz herhalde diyorum biraz şu kafadan cikabilmemiz lazim🙁
Nerdeee kimisi 10 gün geçmesini bekliyo valla ne sabir var millette biz anormaliz sanirim☹

Nerdeee kimisi 10 gün geçmesini bekliyo valla ne sabir var millette biz anormaliz sanirim☹
Yok genelde böyle ilk aylardan kalanlar doğru düzgün adet tarihini bilmiyor hep böyle duydum farkında değilim geçmiş regl vs.
Ben normalde de bu kafada değilim yani ne biliyim Allah hepimize bu rahatliktan versin ya
Tanıdığım birinin çift çizgi çıkmış adeti geçmiş baya da koyu git kan ver diyorum bilmiyorumki ya var mı yok mu acaba falan diyor rahatlik cabasi. İlk aydan kaldı birde hiç mi heyecan yok merak yok ne biliyim anlamıyorum ben öyle görsem koşa koşa giderim hastaneye

Allah razı olsun canım senin kaç ay oldu deneme? Ben ilkini doktor daha önce çekelim demişti ama cektirememistim 11. Ayımda cektirdim bunu da 18. Ayimda çektirmiş oldum
Bu arada sadece tüpte tıkanıklık değil rahim anomalisi de olabilir benim sola dönük çıktı rahim 2 doktor da sorun yok engel olmaz dedi ama daha ciddi şeyler de çıkabiliyor. Ama inşallah temiz çıkar iki ihtimalde olsa basitçe halledilebiliyor artik tüpte tıkanıklık olsa acabiliyorlar rahim de perde vs başka bisey olur histeroskopiydi sanırım hemen düzeltilebiliyor
Açık çıksa bile 3 4 ay sansin artıyor çok bekletme aradan çıkar canım bence
Bizim 1 yıl oldu tam. Eşimin sperm testi normal çıktı, ultrasonda rahimde herhangi bi terslik yok pcos var yumurtalıklarda. Ovulasyonda yumurtlama çatlama her ay gördüm. Aralıkta klomen kullandım ilk kez, 2 yumurta oluştu kendiliğinden çatladı çok yoğun akıntım da oldu. Bugün lekelenmem başladı. Çok üzgünüm ve artık beklemek istemiyorum

Bizim 1 yıl oldu tam. Eşimin sperm testi normal çıktı, ultrasonda rahimde herhangi bi terslik yok pcos var yumurtalıklarda. Ovulasyonda yumurtlama çatlama her ay gördüm. Aralıkta klomen kullandım ilk kez, 2 yumurta oluştu kendiliğinden çatladı çok yoğun akıntım da oldu. Bugün lekelenmem başladı. Çok üzgünüm ve artık beklemek istemiyorum
Yerleşme falan olmasın cok mu geliyor? Hiç test yaptın mı? Benimde eşimde bi problem çıkmadı bende çikolata kisti ve hafif yumurta tembelliği var

X