Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok genelde böyle ilk aylardan kalanlar doğru düzgün adet tarihini bilmiyor hep böyle duydum farkında değilim geçmiş regl vs.
Ben normalde de bu kafada değilim yani ne biliyim Allah hepimize bu rahatliktan versin ya
Tanıdığım birinin çift çizgi çıkmış adeti geçmiş baya da koyu git kan ver diyorum bilmiyorumki ya var mı yok mu acaba falan diyor rahatlik cabasi. İlk aydan kaldı birde hiç mi heyecan yok merak yok ne biliyim anlamıyorum ben öyle görsem koşa koşa giderim hastaneye
Aynen öyle ya gelde sinir olma. insan çift çizgi görünce riske atarmi hiç ya koşa koşa gider kimisi dediğin gibi çok rahat. Öyle olanlar hemen oluyo zaten rahatlıktan biz çok stres yapiyorz

Aynen öyle ya gelde sinir olma. insan çift çizgi görünce riske atarmi hiç ya koşa koşa gider kimisi dediğin gibi çok rahat. Öyle olanlar hemen oluyo zaten rahatlıktan biz çok stres yapiyorz
Tövbe yarabbim bisey demekte istemiyorum ama öyle rahatlikta olunca da hiç bisey olmuyor
Bazen neden neden diye sorguluyorum🙁

Kızlar herkese merhaba ❤️ çok kısa bir süredir aranızdayım ve sizleri perde arkasından takip edenlerdenim sanırım🙈 öncelikle hepinize çok teşekkür ederim sizlerden çok şey öğrendim. Sizlere bir sorum olacak Uygulama takviminden baktığımda bat 20 Ocak görünüyor ama ovulasyon testime göre yumurtlama 2-3 Ocak ta pikti. Bir haftadır kasıklarımda adet ağrısına benzer bir ağrı vardı özellikle çok yorgun olduğum zamanlarda ağrı daha da belirginleşiyor. Dün akşam erken gebelik ve normal kaset testte ikinci çizgiyi silik gördüm. Bugün kan testi yaptırdım ve Beta HCG 42 çıktı. Bu ağrılar yerleşme olduğundan normal mi yoksa kimyasal vs gibi şeylerin habercisi olabilir mi ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim 🙏🏻
Testini atar mısın canım

Yerleşme falan olmasın cok mu geliyor? Hiç test yaptın mı? Benimde eşimde bi problem çıkmadı bende çikolata kisti ve hafif yumurta tembelliği var
Test yapmadım hastanede nöbetçiyim bugün zor tutuyorum kendimi 😁 Normalde dün ya da perşembe olmam gerekiyordu. Ama adet öncesi kahve lekelenmem geldi. Baktırıp negatif görmek istemiyorum. Geçen hafta progresteronum çok yüksek çıkmıştı. Öyle işte durumlar karışık

Test yapmadım hastanede nöbetçiyim bugün zor tutuyorum kendimi 😁 Normalde dün ya da perşembe olmam gerekiyordu. Ama adet öncesi kahve lekelenmem geldi. Baktırıp negatif görmek istemiyorum. Geçen hafta progresteronum çok yüksek çıkmıştı. Öyle işte durumlar karışık
Bende o yüzden hiç hastaneye gitmem regl de pek gecikmez idrarda çıkmıyorsa gemileri yakıyorum hemen doğru da çıkıyor maalesef

Evet canım benim kızım 4 yaşında 🥰 çok istiyo kardeşi olsun sürekli ağlıyo kardeş için rabbim onun kalbinin hatrına nasip etsin diye uğraşıyorum kızım evlendikten sonra 4. Ayda olmuştu sonra 2 yıl prezervatif ile korunduk ama sonrada işte denemeye devamke🧡🥴
Olsun daha yaşı küçük Allah sizlere bağışlasın insallah bi problemde yoksa biraz akışına bırakın normal hayatiniz o şekilde gibi, o zaman olacak sizin bence ben inanıyorum
Ben hem ilk diye hemde kist çıktı diye çok stres yapmıştım ama siz yapmayın
Onunla zaten oyalaniyorsunuz vs. Normal hayatiniza devam edin denemelere de hiç takmayın normali bu gibi düşünmeden akışında devam edin o zaman inanın olur hemen 🥰

Olsun daha yaşı küçük Allah sizlere bağışlasın insallah bi problemde yoksa biraz akışına bırakın normal hayatiniz o şekilde gibi, o zaman olacak sizin bence ben inanıyorum
Ben hem ilk diye hemde kist çıktı diye çok stres yapmıştım ama siz yapmayın
Onunla zaten oyalaniyorsunuz vs. Normal hayatiniza devam edin denemelere de hiç takmayın normali bu gibi düşünmeden akışında devam edin o zaman inanın olur hemen 🥰
Güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim çok şükür ikimizdede bi sıkıntı yok bakarken bende polikistik over vardı çocuğun olmaz olsada geç olur yaşın ilerledikçe dahada geç olur dedi doktor evlendim hiç korunmadim cok şükür 4 ay içinde oldu geCen gene gittim doktora kist var ama sadece görüntü olarak var hiç bisey engel deil dedi bende ona umut bağladım sanirim😶 inşallah en kısa zamanda kavusuruz melekelerimize rabbim sanada bu duyguyu yaşatsın inşallah çok isterim haberini almayi🧡🧡🥰

Evet canım benim kızım 4 yaşında 🥰 çok istiyo kardeşi olsun sürekli ağlıyo kardeş için rabbim onun kalbinin hatrına nasip etsin diye uğraşıyorum kızım evlendikten sonra 4. Ayda olmuştu sonra 2 yıl prezervatif ile korunduk ama sonrada işte denemeye devamke🧡🥴
Yazmışsın cnm yani gördüm. Benimde 5 yaşında oğlum 5 ayda kalmıştım oğluma. 16 ay oldu oğlum 4 yaşındayken korunmayı bıraktık ama olmuyo benimde oğlum çok istiyo kardeşi olmasını hamile olunca bana söyle kardeşimi sevcem ben bakcam ona benimle yatcak diye hayaller kuruyo yavrum. Bazen agliyo dua ediyorum niye kabul olmuyo diye

Güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim çok şükür ikimizdede bi sıkıntı yok bakarken bende polikistik over vardı çocuğun olmaz olsada geç olur yaşın ilerledikçe dahada geç olur dedi doktor evlendim hiç korunmadim cok şükür 4 ay içinde oldu geCen gene gittim doktora kist var ama sadece görüntü olarak var hiç bisey engel deil dedi bende ona umut bağladım sanirim😶 inşallah en kısa zamanda kavusuruz melekelerimize rabbim sanada bu duyguyu yaşatsın inşallah çok isterim haberini almayi🧡🧡🥰
Aminn inşallah bekleyen herkes bu güzel haberi alsın inşallahh 🤲 dediği kist adetle atılan basit kistlerden olabilir onlardan korkmayın 12 yaşımdan beri çektim onları tam 2 3 yıldır tekrarlamiyor derken çikolata kistini öğrendim evlenir evlenmez o kalici iste. O basit kistler hiç bisey yapmasanız bile adetle 1 2 aya atılıyor merak etmeyin. Çok yasadim ve hepte öyle oldu
Bu ay olmazda ertesi ay olur onlar engel olmaz allahin izniyle😊 siz akışına bırakın inşallah kısa zamanda olacak çünkü kimden duyduysam okuduysam hep böyle oluyor 🥰 Allah hepimizin yüzünü güldürsün insallahh🤲😍

X