Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah nasip ederse ikinciyi istiyoruz canım gittim bende eşimde gittik hiç bi problem yok dediler olmaması imkansız dediler hatta stres yapıyorum sanırım ondan olmuyo
Ne güzel bı sorun yoksa. Takviye fln kullan tam kan sayımı yaptır vitaminlerine demirine baktir dahiliye ye gidip onlarda etken olabiliyo

Sanmıyorum canım, kırmızıya döndü bile az önce. Allah en hayırlısını en doğru zamanda versin inşallah 😇
Amin canım önce hayırlısını istemek lazım tabii ki. Sen 2. Veya 3. Günü git kontrole hem hormon tahlili yaptirirsin tekrardan hemde hsg için gün alırsın. İnşallah tertemiz çıkar Allah sağlık sorunu vermesin gerisi hallolur insallah🤲

Yazmışsın cnm yani gördüm. Benimde 5 yaşında oğlum 5 ayda kalmıştım oğluma. 16 ay oldu oğlum 4 yaşındayken korunmayı bıraktık ama olmuyo benimde oğlum çok istiyo kardeşi olmasını hamile olunca bana söyle kardeşimi sevcem ben bakcam ona benimle yatcak diye hayaller kuruyo yavrum. Bazen agliyo dua ediyorum niye kabul olmuyo diye
Aynı durumdayız işte inşallah en kısa zamanda alırız güzel haberleri veririz evlatlarimiza

Yok cnm daha gitmedim ben Google da araştırıp buldum. Yazın gidicem. Muayene ücreti 650
Himm bende aspire ücreti 650 sandım. Canım hocalar hep o fiyat bende ozeldekine 600 gittim hacettepedeki 180liraydi..bı git bakalım canım bende yaza kadar beklicem zaten 6 ay dddi hoca olmazsa çare bajcaz artikk

Aminn inşallah bekleyen herkes bu güzel haberi alsın inşallahh 🤲 dediği kist adetle atılan basit kistlerden olabilir onlardan korkmayın 12 yaşımdan beri çektim onları tam 2 3 yıldır tekrarlamiyor derken çikolata kistini öğrendim evlenir evlenmez o kalici iste. O basit kistler hiç bisey yapmasanız bile adetle 1 2 aya atılıyor merak etmeyin. Çok yasadim ve hepte öyle oldu
Bu ay olmazda ertesi ay olur onlar engel olmaz allahin izniyle😊 siz akışına bırakın inşallah kısa zamanda olacak çünkü kimden duyduysam okuduysam hep böyle oluyor 🥰 Allah hepimizin yüzünü güldürsün insallahh🤲😍
Aminnn 🧡

Himm bende aspire ücreti 650 sandım. Canım hocalar hep o fiyat bende ozeldekine 600 gittim hacettepedeki 180liraydi..bı git bakalım canım bende yaza kadar beklicem zaten 6 ay dddi hoca olmazsa çare bajcaz artikk
Aynen öyle cnm bekliyorum bende yaza kadar kendim denicem yazın dediğim doktora gidicem artık ne gerekiyorsa yapcam

Arkadaşlar benim bugün akşama doğru pembemsi kahverengi karışık akıntı geldi bu saate kadar devamı gelmedi yarın ne olur bilmem
Hamile misin bilmiyorum ama ben ufacik bu renkte acile koşmuş biriyim ve bebeğimi kaybettim.. Durdu diyerek ihmal etmeyin 🙏🏻

Amin canım önce hayırlısını istemek lazım tabii ki. Sen 2. Veya 3. Günü git kontrole hem hormon tahlili yaptirirsin tekrardan hemde hsg için gün alırsın. İnşallah tertemiz çıkar Allah sağlık sorunu vermesin gerisi hallolur insallah🤲
Amin inşallah canım, teşekkür ederim 🌸

İnsallah cnm. Bazen hiç olmicak gibi geliyo işte
Canım bende öyleydim biliyosun. İki haftada iki prof bı uzmanla görüştüm herseyine baktılar temiz dediler cikolota kisti bile değilmiş. Zaten bı cocgumuz var ikinci niye olmasın çok sukkkur iyi bı hocayla görüş bu çok önemli içimiz rahatloyo senin kistinde hormonlarını etkilemiyorsa hiç sıkıntı değilmiş canım doktor öyle dedi. Birax rahatlat kendini Allah nasip edecek inanıyorum ben

Ya ayın 12 sini bekliyordum ama hala olmadım , 11 i yaptım negatif diye . Hiç belirti de yok hatta spora başladım bir şey yoktur diye .. ihtimal var mı acaba ?

Ben gonal-f 450 kullandım. 2 defa kullanılıyor. 300 ıu olarak Türkiye satış fiyatı 1000 lira ama tüp bebek merkezi etrafında daha uyguna bulabiliyor..
10 gün kullanacaksan 5 kutu yetiyor. Benim aldığım kalem şeklinde değil enjektör var içinde sen vuruyorsun
Bana 4 tane 450lik doz kullanilmisdi. Bizim ulkede fiyati 1600🙄 recetesiz elde ede bilirmiyiz acaba?

X