Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Saol canım yani ben ailemin yanına gidecem orda imkanlar kısıtlı uzak.
Gitmeden test yaptrmak istiyorm değer 5 bile çıksa adet olmadığım sürece umutla beklerim diyorum ama gitmeden yaptırdığım yeter
İlişki üzerinden 7 gün geçmiş oluyor çıkar mı acaba
Yani bir şansını dene istersen, ama 10 günden önce çıkması pek olası değil. Onda bile negatif çıkıp 14.gün pozitife dönen var. Moralin bozulmayacaksa bir şansını dene 🥰

kızlar adete 2 kaldı 17 ocak bat şimdi erken gebelik yaptım hiç bisey çıkmadi çok moralim bozuldu çok belirtim vardı akıntı hariç sağ kasıkta batma bulantı bu sabah kusma dün geceden beri başlayan meme ağrısı ama malesef hiç bisey çıkmadi çok üzüldüm cokk ağladım böyle erken gebelikte negatif olup sonra pozitif olan varmı umut olsun bana😔😔
20220115_203722.jpg

Eklentiler

• 20220115_203921.jpg
    20220115_203921.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 47
kızlar adete 2 kaldı 17 ocak bat şimdi erken gebelik yaptım hiç bisey çıkmadi çok moralim bozuldu çok belirtim vardı akıntı hariç sağ kasıkta batma bulantı bu sabah kusma dün geceden beri başlayan meme ağrısı ama malesef hiç bisey çıkmadi çok üzüldüm cokk ağladım böyle erken gebelikte negatif olup sonra pozitif olan varmı umut olsun bana😔😔
Eki Görüntüle 2989137
Adet olmadığı sürece ümit vardır ama her iki ihtimale de hazırlayın kendinizi🙁

😔😔😔 yıkıldim resmen ama hiç böyle beklemiyodum kesin var diyodum şok oldum demekki bedenimi hiç tanımamışım
Her ay farkli oluyor benimde 3 4 seferdir baş dönmem mide bulantım falan oluyor her adet dönemi farklı geçiyor işte. Bazen çok istediğimiz için mi bilmiyorum kendimizi cok dinliyoruz psikolojik yapıyoruz herhalde. Ne belirtiler belirtiler yasadim hiç birinde de cikmadi tek görmediğim akıntı
Üzmeyin kendinizi ne kadar zamandır deniyorsunuz🙁

Yani bir şansını dene istersen, ama 10 günden önce çıkması pek olası değil. Onda bile negatif çıkıp 14.gün pozitife dönen var. Moralin bozulmayacaksa bir şansını dene 🥰

Aynen canım zaten troidm 4 çıktı Dr a gidecem kan almışken hcg ye de baksın umarum dahiliye de bakılıyordur 🤗

Her ay farkli oluyor benimde 3 4 seferdir baş dönmem mide bulantım falan oluyor her adet dönemi farklı geçiyor işte. Bazen çok istediğimiz için mi bilmiyorum kendimizi cok dinliyoruz psikolojik yapıyoruz herhalde. Ne belirtiler belirtiler yasadim hiç birinde de cikmadi tek görmediğim akıntı
Üzmeyin kendinizi ne kadar zamandır deniyorsunuz🙁
1 yıl olucak nerdeyse normalde adet sandım 1 hafta önceden başlar alt karnında ağrı olurdu ama bu ay hiç öyle bisey olmadı memeler şişmezdi şimdi oda şişti çok değişik şeyler yaşadım ama hiç bilmiyorum ya çok yıkıcı bi durum☹

X