Nolur okuyun bna yardim edin çok çaresizim:(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gercekten tuhaf ya imkani varken bir okuze insan nie katlanir bir Fiske vurmamis hep benim yanimda Duran 10 yillik kocamin bile elini opmem nie opim bir firsata bakar gene simarir biz kadinlar yaratilis olarak erkeklerden zayifiz ama Allah beyin vermis beyin az guvenin kendinize ya o cocugunda yarin bi gun buyucek bi Kari bulup yallah olan sana olacak

"Melek seni görunce kaciyor gidiyor, bu kotulugu daha fazla gormek istemiyorum" diyor bana oyle soyledi deseydiniz. Din adi altinda surekli yapilan uydurma seylerden gina geldi. Din bu degil.

Allah eşin olacak o adama öyle bir pişmanlık öyle bir dert versin ki İnşallah köpekler gibi pişman olur sana öyle davrandığı için.....

Odun herif.. Alsın anasını gitsin yatsın koynunda...

Allah'ın belaları. NEfret ettim şu tip erkeklerden ve annelerinden. Bu nedir ya ! Evlenip bir de yakıyorlar kızlarımızın başını.

Bak bacım sen evini falan terk etme. Telefonuna bir tane ses kayıt cihazı yükle. Çaktırmadan bir hafta iki afta boyunca kv ile başbaşa kaldığında tüm dediklerini kaydet... Ama sakın çaktırma...

Ondan sonra al eşini karşına ve dinlet. Ama eşinle yanlızken...

Bunu çok dikkatli yap. Erken davranma ve mümkün olduğu kadar çok kayıt al. Kimseye de söyleme eşine dinletene kadar...

Sonrasında, sakın artık herşeye evet eme. Sen lafını söyle bırak onlar düşünsün. Baktın herşeye rağmen eşin halen seni baskılamaya çalışıyor. Ev terketme. Gitsin o terk etsin. Şiddet ve benzeri olursa git karakola hemen uzaklaştırma verirler zaten...

Şu kocalarınızı tepenize çıkarırsanız böyle olur,niye elini öpüyosunuzki haklı olduğunuzu düşünüyosanız ona göre hareket edin

Bu kadar cahil olmak zorunda mısınız ? Kendi evinde başı açık oturuyorsam melekler gelmezmiş offf.
O kadar olayın üstüne gittin bir de adamın elini öptün aferin sana

He canim he, kocan aslinda dünya iyisi ama kv'de büyü yapmiş

1 yildir kv'de ile anlaşamiyorsun ve kocan zerre müdahale etmedi. Annesini karşina almadi. Senin yaninda durmadi.

Kocanda anneside zircahiller. En çok çoçuguna üzüldüm, böyle babasi cahil, annesi ezilen bir evde büyüyeceği için.

Ayrica çaresiz değilsin, boşanma diye birşey var. Sirf pipili diye, birinin elini öpmekten daga iyidir.

Bosansam kucucuk cocugumla ne ypcam ki

Bu konuda akıl sağlığı yerinde olan tek kişi bebeğiniz ve ona üzüldüm . Siz bile bile daha o evde duruyorsunuz ailenizin yanına gidin ve acilen boşanma davası açın . Eşiniz de bir daha kimseyle evlenip insanların hayatını karartmasın

çok üzüldüm yazdıklarınızı okuyunca. Siz kabullendikçe daha da coşmuş eşiniz maşallah. Ama sizi de anlamaya çalışıyorum büyük ihtimalle bunların normal olduğu bir ailede büyüdünüz ki kabullenebiliyorsunuz. Umarım eşiniz insafa gelir. Allah herkesin gönlüne göre versin.

Esim bnim buyuyum baristigimiz her zaman omun elini operim o da bnim alnimdan öper cocugum icin Allah a havale ettigim icin baristim susuyorum dua ediorum artik sadece

Bosansam kucucuk cocugumla ne ypcam ki

Huzursuz evde kalmak çocuk için daha iyi çünkü

Boşanirsan annenlere gidersin. Üniversite sinavina çalişip, üniye gidersin. Meslek sahibi olursun. Bunu yapmazsan bile kurslara katilir, özgüven sahibi olursun.

Herşey ama heeeerşey o evde kalmaktan daha iyidir. Ses kaydi olmadan sana inanmayan, seni ezip elini öptüren "insan"dan ne koca olur, ne baba.

Son düzenleme:
öncelikle allah yardımcın olsun tabi.Hiçbir yuvanın yıkılmasını istemem ama eşinin sana davranışları çok kötü.Gelsin ailen alsın seni filan demeler bence çok kötü.Çaresizim diyorsun ama elin ayağın tutuyor herhalde.Çocuğunu al annenlerin yanına git annen çocuğuna bakar sende bir işe girer ekmek paranı kazanırsın nedir bu ya.

Bunları dinler veya anlamak ister mi sence ?
Kendisi gidip öpmüş elini, büyüğü olduğu için o hep elini öpermiş.

Bunları dinler veya anlamak ister mi sence ?
Kendisi gidip öpmüş elini, büyüğü olduğu için o hep elimi öpermiş.

Bilmiyorum, konu bana bazende fake geliyor. Başortü ile dini hasasiyetler var. Klise "ezilen muhafazakar kadin" önyargisi var.

Ya kim kocasinin elini her bariştiğinda öper? Bir annemlerde geldi konuştuk diyor, bir "annemleri aradik gelmesinler" diyor.

Bana çok uç bir konu gibi geldi.

Ya arkadaşım geç git ailenin evine. İnsan onuru ve gururu olmadıktan sonra ne için yaşar? Evlendiğin mahluk seni bi eşya gibi "gelsin alsınlar" diye tehdit ediyor her seferinde. Buna niye tahammül ediyorsun? Kayınvalidenin özgüveni desen tavan yapmış. Ee ne de olsa hanedanın devamı için şehzade doğurmuş..

Anladığım kadarıyla aileniz arkanızda değil,boşanmanızı da istemiyorlar,niye herkes ailene git demiş,anlamadım.
Gidecek yer yok,eğitim,meslek yok.
Mecbur el de öpülür,ayak da maalesef.
Kayınvalideye de susmak zorundasın,çünkü sesini çıkarırsan gördüğün gibi daha çok üzüleceksin.
Senin yapman gereken çocuğun küçükken en azından açıktan okuyup bir meslek edinmen,sonrasında da çalışıp kendi hayatını kurman. Daha sonra boşanır mısın,bu hayata alışır mısın artık onu zaman gösterir.
Ama bu süreçte sesini çıkarman sana ve bebeğine sadece zarar verir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…