Nolur destek olun psikolojim cok bozuk boşandım, tekrar affettim kendimi acınası hissediyorum?

Siz olanlardan bıkmışsınız o da kovalamaktan. Bu kadar terk edip birleşmenin sonunda sağlıklı şeyler olamazdı zaten. Bi kadın terketmeyi düşünüyorsa sözünün ardında durmalı. Duramadığında kocanızda olsa kedinin fareyle oynadığı gibi oynar. Şu saatten sonra yapacak tek şeyiniz hayatınıza onsuz yön vermek. Kendinizi kimse için değersiz görmeyin. Bu şekilde yıkılarak eski eşinizin dediği çirkin duruma yol almış olursunuz. Yalvaran olmak istemiyorsanız kendinize bakın süslenin püslenin spor yapın gezin tozun cocuklarınızla hayata tutunun. Hem size iyi gelecek hem de sizin güçlü olduğunuzu gördükçe o kuduracaktır. Sizin ezik duruma düşmenizi hedefleyen bi adama neden müsemma gösteriyorsunuz ki. Yıktıkça siz kendinizi yeniden inşa etmesini bileceksiniz. Başka türlü olmaz. O sizsiz mutluysa sizde onsuz mutlu olabilirsiniz ama bu şekilde olmaz olmaz olmazzz.

Anlaşmalı boşandım.hic bir şey almadım ozaman ki kafamla yeterki kurtulayım demiştim ama nafaka davası bi sure sonra acicam.. gururum çok incindi tek istediğim o pişman olsun gelsin ben kırılan gururumu.toplayip önüme bakayim

Kaybolan yıllarına yenilerini eklemek istemiyorsan arkana bakma.
Birey olamamış insanların gelişimini 3.kişiler tamamlayamaz, tamamlatamaz.
Annesinin ve kendisinin ortak kararıyla annesini kabul edecek bir kadın buluo mutlu olmasını dileyin.
Size dönüp dönüp aklınızı karıştırmasın ki sizde güzel bir gelecek inşaa edesiniz...

Esiniz o zaman niye sizin pesinizden gelmis biliyor musunuz?
O seni sevmiyorum dediğinde, gurursuz davranmayıp, tek celsede bosanmissiniz.
Sonra siz yelkenleri suya indirip, kendinizi ona bagimli hale getirdiğinizde, sizi kendine layık görmemiş.

Öyle ya da böyle, fark etmez. Bu adamdan ne köy olur ne kasaba. Anasının kuzusu, kendi cocuklarini bile düşünmeyen, cocuklarinin annesine bu muameleyi hak gören, birinden kaçarak uzaklaşın, bir daha lütfen affetmeyin. Siz aciz degilsiniz.

Size gelirsek. Okula tekrar baslamaya imkaniniz var mi?
Cocuklariniza basarili, mutlu ve dik duran bir anne olarak sadece örnek olabilirsiniz ve kendiniz de anca böyle rahat hissedebiliriniz.
Böyle konularda konu sahibleri aslinda ne yapmaları gerek oldugunu cok iyi biliyorlar fakat burada bunu netleştirmek istiyorlar.
Size motivasyon gönderiyorum, önünüze bakin ve başarın.

Size sana tekme vuracagim diyen adama yalvardiysaniz kendinizi ezik hissetmeniz normal.

Çalışan anne dolu ortalık, gerekirse temizliğe git evlere ama sakın evde oturma. 100 kilo bir şey değil, şimdi git kendine 36 beden bir elbise al, dolabına as ve her gün bak, de ki “aylar sonra bu elbiseyle muhteşem görünüyor olacağım” yapabilirsin, porsiyon azalt, evde spor yap. Nefretini soğutma, düşmemek için o nefrete ihtiyacın olacak.

Kendine inan lütfen istesen tekrardan eskisi gibi olursun , biraz sakın otur düşün , dinlen sonra karar ver nerden başlayacağına

Evet eğer okuyan bekar insanlar varsa kimse için kendinizden vazgeçmeyin inanın bana değmez. Okadar pismanimki olan beynime psikolojime oldu ve ben bir anneyim güçlü karakterde olması gereken 2 çocuk yetistirmeliyim ama kendim bile güçlü değilim tek isteğim dimdik ayağa jalkmak ve mutlu olmak
Sanki artık yalvarmışım ezilmisim hep böyle olacakmışım.gibi hissediyorum sonra düşünüyorum sakin ol diyorum .. hala güzelsin diyetini yap bir işe gir ona yazmayı egosunu tatmin etmeyi bırak zamanla oda görecek vazgeçebildigini.. çocuklarına iyi bir anne ol zamanla belki bi başkasını seversin herşey güzel olabilir diyorum. sonra içimi yine karamsarlık kaplıyor arkandan guluyolardir diyorum.. kendini dusurdugun durumlara bak diyodiyorum

En güzel kararı vermişsiniz bir kere

Niye sizi eleştirelim? Eski eşiniz zaten böyle konuşacak, zaten kendisi yüzünden yaşamınıza zarar gelmiş, yıkıcı davranması normal. Zaten kendisi de kabul ediyor, dikkat edin bana “düşeceksin” diyor “yükseleceksin” değil.

Evet stresten ve çocuk bakımından kilo alabilirsiniz, doğru. Ama bir de şu yönden bakın stresle kilo alıyorsanız, rahatlayınca kilo da verirsiniz.

Eski eşin devamlı stresi gitmiş zaten. Çocuklar da hep minik kalmayacak ki, onlar ayaklanınca kreşe gitse, bir tek iş meseleniz kalıyor. Onun için de ekmeği aslanın midesinden çıkarmanız lazım, işsizken iki bıdıkla boşanma cesaretini gösterdiyseniz, onu da yaparsınız.

Eski eşiniz işte yükselebilir de zaten annesi yüzünden boşanmışsınız, iş performansı yüzünden değil. Sonra başka biriyle de evlense yeni evliliğinde de annesi olacak sonuçta. Gemide çalışması nedeniyle aileler arası temas minimum olmasına rağmen bir lafla boşanıyorsa artık o diğerlerinin sorunudur siz önünüze bakın.

Evet bana konuşurken dediki noldu sabancı mı alacak seni 2 cocukla olan sana oldu bana bisey olmaz dedi.. çocuklarına aramıyor zaten 3 yaşındaki kızım arasın diye bekliyor gerekirse.onlardan da vazgeçermis öyle söyledi..
Tam karar veriyorum kalkıyorum güçlü bir şekilde mutlu bir gün geçiriyorum ertesi gün dayanamayıp yine mesaj atıp kendimi rezil ediyorum
Evethep böyleydi aklı başına gelir yalvarır annemi daha dinlemem derdi 2 ay sonra annesine dönerdi hala her konuşmamızı annesine atiyo
Zaten aramıyor çocukları. 3 yaşındaki kızım arasın diye bekliyor. kendi aramiyorda çocuktan bekliyor pislik
Evet geldi bana günlerce yalvardı intihar ederim falan dedi şimdi beni insan yerine koymuyor
Kendinize meslek edinip çalışın bence.Gerisi çorap söküğü gibi gelir. Ve kızlar ne olursa olsun okulunuzu koca için bırakmayın.
Evet okadar doğru ki.
Kilo verilir, iş bulunur yeter ki sağlıklı olsun insan.
Madem bu kadar üzülüyorsun diyetisyene git.
Sonra işi bulup, bakıcı tutarsın.

Olmaz mı ?
Diyetisyene gidemem çalışmıyorum.. ama bir iş bulup calısıcam ki çocuğu duyan kimse iş vermiyor ne yapicam bilmiyorum..
Evet bende bazen oturup mantıklı düşünüp onun istediği bu bir köşede ağlardan her zaman ağlayan ve ezilen olursun kalk ayağa ve hayatima bak diyorum.ertesi gün tekrar dperesyona giriyorum
Ben istiyorum ki gururum çok incindi bin pişman olsun gelsin ben kabul etmeyip resti cekeyim ama artık oda gelmez bende kırılan gururumla birşeyler yapmaya çalışırım artik
ne güzel, tebrikler. değdi mi peki ? hala bu adam için psikolojinizi bozuyorsunuz bir de ? ne diyim.
Değmedi.. Bende böyle olsun istemezdim sağlıklı düşünemiyorum

Hep o peşinize düstüğü icin bu defa o vazgeçince şok olup terkedilme travması yaşamışsınız.Bi sakin olun o sinirle sizi ezmek için öyle dedi diye öylr olacak değil..Ikinizin de hataları olmuş ve siz her sorunda terk ederek ayrılmayı normalleştirmişsiniz..O da size ders vermek istiyor..Siz peşine düşmeye devam edersrniz tamamen dönüşü olmaz. Güçlü durun ve kendinizi geliştirmeye çalışın.Ve sürekli onu ve olanları düşünerek yıpratmayın..Silkelenip kendinize gelin..Hayatınızla ilgili planlar yapın .Çocuklarınıza yazık.Bu psikolojiyle onlarıda ihmal edersiniz. Ex eşiniz sizi yıkık bitik görürse kendini daha haklı hissedip gözünde küçülürsünüz..Aslında sizi seviyormuş ama ilişkiniz laçkalaşmış..Olgun ve mantıklı biri olmaya çalışın.O zaman belki size yeniden güvenebilir...Valla ben olsam wp den fotomu silse tenezzül edip söylemem bile..Kendimi annesiyle kıyaslamam.Eşime yakın ve sevgi dolu davranırım..O fotoyu ben demeden kendi geri koyar..Ben anlayamıyorum ya niye sürekli o mu ben mi diye kendinizi bir seçim olarak gösteriyorsunuz ki..Zekice davranın biraz ..Akıllı kadınlar hem kocasını hem kv sini parmağında oynatıyorlar..Bu öyle tehditle şantajla olacak şeyler değil..

Ben tekrar sınava girerim ama anca dışardan bitirebilirim.. diyorum ki diyet yapayım gerçekten güzel.bir kadınım eski eşim evlendigimizde kıskançlıktan dışarı çıkarmazdı beni.. zayıflayım ozguvenimi kazanayim sonra bir işe gireyim.. spor yapayım arkadaşlar edineyim dirayetli olup takip etmeyi iletişim.kurmayi bırakıp kendi ayaklarım üstünde durayım. Çocuklarıma iyi bir anne olmaya çalışıp, güçlü bir kadın olayım.. karşına sabancı mı çıkacak kim.nnapsin seni diyor ya.. hayat bu belki tekrsr birini severim ..
Size sana tekme vuracagim diyen adama yalvardiysaniz kendinizi ezik hissetmeniz normal.
Evet .. hemde defalarca ama çok geç değildir degilmi şuandan itibaren önüme bakıp o algıyı yıkabilirim..
Çok hızlı kilo verebiliyorum aslında ama depresyondan mı ne hiç birseye hevesim yok azmin yok çocuklarım olmasa bütün gün uyurum heralde .. allahtan çocuklarım varda onlar için kendime.gelmeye çalışıp birşeyler yapıyorum
Kendine inan lütfen istesen tekrardan eskisi gibi olursun , biraz sakın otur düşün , dinlen sonra karar ver nerden başlayacağına
Kilo vermek ise girmek istiyorum. Inşallah ve takip etmemek iletişim kurmamak en iyisi.. şuan belki ezik olduğumu düşünüyor arkamdan gülüyor değersiz kılıyor.. ama artık bakmayınca yazmayınca belki oda bi noluyor ya oda vazgeçti heralde der .

İşte samimiyetle düzeltmek için uğraşmış olsa sonra siz sinirlenip ayrıldığınız zaman hemen ağız değiştirip yılan ol sürün ailemi karşıma almam artık falan diye dönmez hemen, karşılıklı hatalarınız olmuş, ama yalvarıp kendini bir şey sanmasına neden olmayın, biraz kendinizi çekin sizin de kafa dinlemeye ihtiyacınız var bence
Evet tam da dediğiniz gibi 2 çocuk annesi olarak toparlanmak zorundasınız, kendinize zaman verin

Ben istiyorum ki gururum çok incindi bin pişman olsun gelsin ben kabul etmeyip resti cekeyim ama artık oda gelmez bende kırılan gururumla birşeyler yapmaya çalışırım artik

Öncelikle şu arabesk halden kurtulun.
Onun gelmesi incinen gururunu iyileştirmeyecek.
Yapacağını yaptı.
Pişman olsa gelse yine annesi aranızda olacak.
Bu model değişmez.
Sen istiyorsun ki annesini silsin.
Kimse kolay kolay annesini silmez.
Boşuna bekleme.
Sorun annesi değil, adamın kendisi. Olmamış. Hamurunda sorun var.

Biz evliyken gemide çalışmıyordu evdeydi ayrıldıktan sonra duzelicem deyip ise girdi.. halada çalışıyor ilginç aslında çalışan biri değildi ama bu işte başarılı oldu hayatı güzel bir şekilde ilerliyor
Koca için okul , meslek bırakılması yasaklansın ya.
Evet =)
Bizim artık geri dönüşü yok annesine bağımlı biriyledir zaten olmaz ben geri barışmak değil onu pişman etmek hayatima bakmak istiyorum..

Çok fazla şans vermişsin, kendi değerini kendin düşürmüşsün. Ama eşinin kendi isteğiyle gitmesi iyi olmuş. Yine yalvarıp yakarsa belki yine dönecektin, sana zaman kaybı olacaktı.
Kendini ezik hissediyorsan şartları değiştir.
Kiloluysan kilo ver, okulu yarım bıraktıysan yine başlamak için çareler ara, işe gir elin ekmek tutsun, sosyal çevren genişlesin.
Bırak bir kaç seneye eski eşin düşünsün bu kadını niye kaybettim diye, onun içi gitsin.
Eşin şimdi gözünde büyüttüğün kadar mükemmel bir adam olsaydı boşamayı istemezdin zamanında.

Algi? Baskasinin ne dusundugunden size ne. Siz kendinize sayginizi kazanmaya bakin. Mesela bi daha ararsa hassss la baslayan bi kufur cekin. Kendinize gelin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…