Nolur destek olun psikolojim cok bozuk boşandım, tekrar affettim kendimi acınası hissediyorum?

Her ne yaşanmış olursa olsun güçlü olmak zorundasın sen kendini böyle salarsan olmazzz

Cok fazla ayril baris yapmissiniz. Ailesi de hep kostek olmuşlar. Bırakın bence bu adamın peşini. Yalvarıp ağlamak nedir? Kadınlık gururunuz yok mu? 2 tane güzelim evladiniz var. Bırakın artık. Aynı hatayı ikinci kere yapıp barışmışsınız üçüncüyü mu istiyorsunuz?
Geçim durumunuzu bilmiyorum ama bir ise girin eliniz para tutsun. Kendinize güveniniz gelsin ilk önce. Kuaför e gidin saçınızı başınızı bir yaptırın. Varsa kilonuz uygun bir diyet programı bulun. Fırsat buldukça alın cocuklarinzi açık hava da gezin yürüyüş yapın. O adamı da çocuklar dışında görmeyin.

Valla okurken şu an birlikte olmadığınızı anlayınca ruhum rahatladı.Evet her barışmanız hataymış ama boşverin onları önünüze bakın.Öncelikli sorununuz özgüven bence onu halledince hayata da umutla bakarsınız kilolarınızla da barışırsınız kendinizi de beğenirsiniz.Bunun için de zamana ihtiyacınız var tabi ki yara almışsınız önce yaralarınız bir iyileşsin.Eğitimi nerden bıraktınız bilemiyorum lise mi ünv mi ama hepsinin çaresi telafisi var en yakın kayıt döneminde onu hallederdim ben olsam.Kilo ne ki ? Yarın başlayın diyet diye değil de dikkat etmek koyun adını her türlü hamur ve tatlıyı kesin bolca da su için bir ay deneyin en az üç kilo gidiyor.Uzun vadeye koyun kilo vermeyi de.İnanın ben sizin adınıza sevindim üzerinizden koca bir yükü atmışsınız,herşey güzel olacak eminim ben.Yolunuz aydınlık olsun.

Eger çocukları bakabilecek biri varsa mutlaka ama mutlaka işe girin.Maddi ve manevi iyiliğiniz için en iyisi bu olur.
Erkekler böyledir.Kadinlar onlara muhtaç olsun isterler içten içe hoşlarına gider.Siz üstüne düştükçe daha cok sizi peşinden koşturur.
Bir sure kendinize izin verin.Sadece çocuklarınızı ve işinizi düşünün.
Emin olun boyle yaparsanız her sey düzelecek.
Bu arada yargılamak istemiyorum ama birisi için okulu bırakmanız en büyük yanlışınız olmus.
Sevgiler.

Adam işinde gücünde yükseliyor ben kilo alıyorum çirkin ve mutsuzum sürekli yalvarıyorum hakaret ediyor yazmışsınız. Değil 2 çocuk aldığım nefes sozkonusu olsa o pisliği öyle bir silerdim ki anasıyla canın cehenneme derdim ki hayatı boyunca unutamazdı. Kendine acımayı bırak. Kendine gel kilo ver kitap oku yürüyüşler yap. Önce ruhunu iyileştir... Üç günlük dünyada böyle rezillerin oyuncağı olmasın hicbir kadın!

Sen şey değil misin, annesi istedi diye ayrılıp aynı gün kadınlarla eğlence düzenleyip foto atan adamın karısı? Ne güzel boşamışsın hala ne diye kendini bile bile ateşe atmaya çalışıyorsun? Az çektin biraz daha mı çekesin var? Varsa git ayaklarına kapan bari.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…