Nişanlıma yapılan fiziksel şakalar

Oldum olası şakanın her türlüsünden nefret ederim
Birde saçma birşey söylediğinde tepki verdiğinizde ,hemen şaka diyorlar ,o zaman daha çok sinir oluyorum

Herkes şakadan , bel altı konuşmadan hoşlanmayabilir
Bunu anlamaları için sert bir dille uyarmaktan başka çareniz yok

Sakın işin içine nişanlınız veya ailesini karıştırmayın
Bu defa size cephe alabilir

Gözümde canlandıramadım o anı siz nasıl yaşadınız? İyi yönetmişsiniz valla ben olsam en iyi ihtimalle bi höst derdim heralde

Gözümde canlandıramadım o anı siz nasıl yaşadınız? İyi yönetmişsiniz valla ben olsam en iyi ihtimalle bi höst derdim heralde
Ohaaa diye bağırasım geldi de o ortamda yaşlı ve saygı duyduğum insanlar da vardı o yüzden başımı çevirdim eşim de hemen uzaklaştı Allahtan. Anında telefonu elime aldım mesaj attım kalkıyoruz diye. Allah sabrını veriyor herhalde

Nasıl geçti kuzum peki n’aptınız beni dinlemedin gittin yine demek. Beybisi gitmeye ara ver biraz git nışanlınla gününü dışarı da geçir her halta yanınızda olmasın. Bırak düşünsünler biraz bu kız niye gelmiyor eve artık. Ben sana söylemiştim diğer konu da artık bardağı taşıran son damlaydı konuştuğumuzda bence eğer bidaha rahatsız etmeye kalkarsa evde hayatım kalk dışarı çıkalım baş başa de al çık dışarı:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…