Nişanlım bunları düşünüyor lütfen yardım edin

Bence sizin duygusal bir anınıza gelmiş onun o sözü.....büyütülecek bişey değil..onu istemem, bunu yapmam, eee tek düzen gidin o zaman evlenince...biraz cinsellikte ufkunuz geniş olsun... 2009 da yaşıyoruzbenneyaptımki

bence nişanlının sürekli sex konuşması asker psikolojisinden olabilir cnm düşünsene her yer erkek dolu dişi sinek bile yok anlıyorsun umarım ne demek istediğimi oral sexe gelince bu bence herkesin sölediği gibi tercih meselesi ama buyutulecek de bişey yok

canım şimdi o orada asker ve askerde bu tip şeyleri düşünmesi onun açısından normal,asker psikolojisi herşeyiyle başka bi psikoloji,yalnız bunu konuşmanın zamanı değil ki şu anda konuşulması gereksiz boşyere kavga çıkıyor aranızda. daha sonra evlenmeye yakın o askerden geldğinde bişekilde konuşulur bunlar doğrular yanlışlar fikirler dökülür ortaya arkadaşlara katılıyorum kişisel tercih meselesidir bunlar çiftlerin tercihleridir.şimdiden bunun için kavga etmeniz ilişkinizi yıpratır

canım kusura bakma yzını görünce ve oral seksten dolayı ayrılmayı düşündüğünü okuyunca biraz güldüm..kızma lütfen...
sana ters ilişki dese ve ben ayrılmak istiyorum desen ,ayrıl derim..ama oral seks yüzünden neden ayrılıyorsun ki..eğer ki temizliğine dikkat ediyorsa , yapmaman için bir neden yok sanırım..belki çekinirsin, miden bulanır, tuaf gelir ama zamanla alışırsın..sonuçta kol ,bcak gibi o da bir organ..dudaklarını öpüyorsun ,elini öpüyorsun ,yanaklarını öpüyorsun da bir bunu yaparken mi iiiiiğğğğğğğğ diyeceksin..sonuçta o senin sevdiğin insan değil mi?herşeyiyle sevmelisin bence

canım kusura bakma yzını görünce ve oral seksten dolayı ayrılmayı düşündüğünü okuyunca biraz güldüm..kızma lütfen...
sana ters ilişki dese ve ben ayrılmak istiyorum desen ,ayrıl derim..ama oral seks yüzünden neden ayrılıyorsun ki..eğer ki temizliğine dikkat ediyorsa , yapmaman için bir neden yok sanırım..belki çekinirsin, miden bulanır, tuaf gelir ama zamanla alışırsın..sonuçta kol ,bcak gibi o da bir organ..dudaklarını öpüyorsun ,elini öpüyorsun ,yanaklarını öpüyorsun da bir bunu yaparken mi iiiiiğğğğğğğğ diyeceksin..sonuçta o senin sevdiğin insan değil mi?herşeyiyle sevmelisin bence

halısınız, herkesten farklı düşündüğümünde farkındayım..fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim.tabiki gülünç gelebilir ama kendi kafamda kurduğum psikolojik bi problem olup olmadığını da düşündüm bu durumun..tabiki sevdiğim insanı herşeyiyle seviorum konu temizlik falan da deil bu anlamda şüphem olan yada iğrenmem için bi sebebi olan bi insan deil nişanlım..sorun benim kafamda bitior galiba:çok üzgünüm:

benım anlamadıgım şey gurbik çim.. bunu düşünmesimi yoksa bunu senınle paylaşmasınamı kızdın sen? bence bunu senınle paylaşmasına kızdın çünkü böyle bişey ondann bekleiyordun.. canım o kimbilier ne kadar efendi uslu iridir ama sonuçta o da bi erkek ve nişanlıssın canım bunda utanılıcak çekinicek bi durum yok diye düşünyorum ben..

halısınız, herkesten farklı düşündüğümünde farkındayım..fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim.tabiki gülünç gelebilir ama kendi kafamda kurduğum psikolojik bi problem olup olmadığını da düşündüm bu durumun..tabiki sevdiğim insanı herşeyiyle seviorum konu temizlik falan da deil bu anlamda şüphem olan yada iğrenmem için bi sebebi olan bi insan deil nişanlım..sorun benim kafamda bitior galiba:çok üzgünüm:

ya aslında snaa da hak veriyorum..o yasak bu yasak,o günah bu günah denilen ,ve cinselliğin konuşulmadığı bir ortamda yer aldıysan sana da tuaf ve konuşulmaması,yapılmaması gereken bişi imiş gibi gelebilir..ama evlenince zamanla alışacağına eminim....bence şimdiden kafanı bunlarla öeşgul etme :))

benım anlamadıgım şey gurbik çim.. bunu düşünmesimi yoksa bunu senınle paylaşmasınamı kızdın sen? bence bunu senınle paylaşmasına kızdın çünkü böyle bişey ondann bekleiyordun.. canım o kimbilier ne kadar efendi uslu iridir ama sonuçta o da bi erkek ve nişanlıssın canım bunda utanılıcak çekinicek bi durum yok diye düşünyorum ben..

yo bunu paylaşmasına kızmadım bi anlamda iyi oldu..benim sıcak bakmadığımı öğrenmiş oldu sadece
ben böyle bişey düşünmesine kızdım aslında önce garipsedim evet biraz sapkınlık gibi geldi oral seks deyince.ama nyseki evlendikten sonra yaşamaktan bahsetti aksi halde daha kötü bi tepkide verebilirdimfisfisfis
şimdi burdaki yorumlara bakıorum ve onun böle düşünmesinin normal olduğunu savunuor herkes..öyleyse sorun bende..tiksinio muyum,çekinio muyum bende tam ifade edemiorumki:sm_confused:

yo bunu paylaşmasına kızmadım bi anlamda iyi oldu..benim sıcak bakmadığımı öğrenmiş oldu sadece
ben böyle bişey düşünmesine kızdım aslında önce garipsedim evet biraz sapkınlık gibi geldi oral seks deyince.ama nyseki evlendikten sonra yaşamaktan bahsetti aksi halde daha kötü bi tepkide verebilirdimfisfisfis
şimdi burdaki yorumlara bakıorum ve onun böle düşünmesinin normal olduğunu savunuor herkes..öyleyse sorun bende..tiksinio muyum,çekinio muyum bende tam ifade edemiorumki:sm_confused:

canım bence çok tepki veriyorsun..işi sapkınlığa kadar vurmuşsun..o kadar da değil hani.)) sen sapıklık bu diye düşünrsen tabii ki tiksinirsin ,istemezsin..bence herşeyi sen oluruna bırak..cinsellik yaşadığında eminim bazı konularda farklı düşüneceksin .....

bunda birsey yok, iki tarafin karar verecegi birseydir. istersen yaparsin istemezsen yapma! bunun icin ayrilmayi düsünmen acayip geldi bana. bunu onunla konus eger rahatsiz ediyorsa seni....

bana sürekli sexten bahseden bir erkek cok cok itici geliyor biraz daa yatak odasına ait kalmalı..seni özledim arzuluyorum tmm denebilcek şeler bence ama yok bana oral yap yok ben sna söle yapim telefonda o anda kendı ihityacını gidermek mastrübsyon yapmak bosalmak.amacı geliyor..yanı oral sex ten dolayı ayrılınmaz sende istersin belki zevk alırısn fln...ama dedğim gibi seni kıran sey telefonda sen özlem dolu kelimeler duymak isterken o sana cinsel bi obje gibi davranması

bana sürekli sexten bahseden bir erkek cok cok itici geliyor biraz daa yatak odasına ait kalmalı..seni özledim arzuluyorum tmm denebilcek şeler bence ama yok bana oral yap yok ben sna söle yapim telefonda o anda kendı ihityacını gidermek mastrübsyon yapmak bosalmak.amacı geliyor..yanı oral sex ten dolayı ayrılınmaz sende istersin belki zevk alırısn fln...ama dedğim gibi seni kıran sey telefonda sen özlem dolu kelimeler duymak isterken o sana cinsel bi obje gibi davranması

canım aynı şekilde senin gibi düşünüorum
ama bi anlık ihtiyaçtan kaynaklanan yada masturbasyon amaçlı bi muhabbet deildi bizimki
konuyu açmasındaki amaç belliydi yani evlenmeden önce düşüncelerini paylaştı fakat bana biraz tuhaf geldiği için sert çıktım..evlenmeden gel yapalım nasılsa nişanlıyız falan demedi yani.evlenince böyle bişey yapmaktan bahsetti

nişanlın askerde olunca bu konuları düşünmesi normal geldi bana.
ama bu konudan dolayı ayrılmak olmaz diyorum
vakti zamanı geldiğinde istemedikten sonra yapmazsın.
evlilikte cinsellik önemli bence.

bunun için nişanlınıza kırılmanıza gerek yok...
seks ayıp değil, günah değil, bunlarıda konuşmakta hata değil...
yaşarsınız hoşunuza gider gitmez, tercihtir...
ama bundan kötü anlamlar çıkarıp kırılmaya gerek yok...
hele evlenince eşiniz yahuu...
ondan daha yakınımı var...

teşekkür ederim yorumlarınıza
sanırım fazla büyüttüm..boş yere alındım bu kadar
nişanlımdan dün böle bişeyi duyduğumdaki fikirlerimle şimdiki fikirlerim arasında farklar oluştu sayenizde
doğrularım değişmiş değil ama yaşadıkça ve zamanla anlayacağımı farkettima.s

evet biraz abartmışsınız...
oral seks çok normal bir şey sapkınlık değil ki. monoton bir cinsel hayattan kimse hoşlanmaz ve sorun yaratır bu.

Canım benim aşkımda askerde..
İnan bunu yaşayan tek sen değilsin:çok üzgünüm:
Aşkım bana çok aşık çok arzuluyor biliyorum ama bazen öyle bir dile getiriyorki çok itici oluyor..
Bende bu nedenle çok kavga ettim. Ayrılmak istedim tıpkı sen gibi. O herseferinde olay cinsellikle alakalı olsaydı istesem kaç tane bulurdum dedi. Ben her duyguyu senle yaşadım ve herşeyide senle yaşamak istiyorum dedi..
İnannın normalde çok ilgili sevgi dolu olmasa ben çoktan vazgeçmiştim..
Biliyorumki söz konusu ben olunca herşey durur onun için nefes almak bile...
İşte bu nedenle bende anlayışlı oluyorum...Çünkü onu çok seviyor ve çook sevdiğini biliyorum...
Sanırım aşk sevgi arzu saygı bir ilişkide en temel özellikler. Bir zincirin halkası gibi..
Sevgi olmayınca özlem olmaz. Özlem olmayınca arzuda olmaz. Arzu olmayınca aşk olmaz...
Bunu düşün tamam mı??Sevgisinden eminsen korkulacak birşey yok...
Ben bilirim aşkımın asker acağında tuvalete gizlenip benim için ne kadar ağladığınıııısenağlama
Ben bu insanı arzuladığı için bırakayım mı şimdi

Son düzenleme:
eylülcüm haklısın..
benimde nişanlımın sevgisinden bi şüphem yok bu anlamda
ama öyle söyleyince itici geldi birden yanlış bişey gibi geldi alındım falan..
sonradan burda yapılan yorumlarla kendime geldim bende

canım ilişki esnasında herşey olur yanlış diye bişey olamaz iki tarafta mutluysa sorun yoktur ,
çünkü siz evlisiniz ve herşeyin normali güzeli size kalmış,evliyseniz artık bu anlamda yasaklarda yoktur

yani evlilikte yanlış olan bu durum değil ama nişanlının daha şimdiden bunlara kafa yorması ve dile getirmesi yanlış ve abes

o askerde ve ayrı konuşacak daha güzel daha duygusal şeyleriniz yokmu sizin??

bence çok ileri gitmiş ,haddini aşmış ama onu en iyi sen tanırsın bu konuşmanın bide öncesi ve sonrası var yani onun kişiliği var onuda sen bilirsin,

hep böyle imaları ,konuşmaları olan biriyse o zaman bende ayrılman taraflıyım tabi yinede sen bilirsin

eylülcüm haklısın..
benimde nişanlımın sevgisinden bi şüphem yok bu anlamda
ama öyle söyleyince itici geldi birden yanlış bişey gibi geldi alındım falan..
sonradan burda yapılan yorumlarla kendime geldim bende

Canım benim takma kafana...
Senin eşin olacak bir insan bu sonuçta..
Herşeyi paylaşacaksın.
Aranızda mesafe olur ise evlendiğinde konuya birden dalması daha kötü olur bencesüprizzzzz En azından şimdiden düşüncelerini dile getiriyor..
İkinizin kararı ile olacak herşey tabiki.
Sende beklentilerini isteklerini dile getirceksin...
Mutluluklar canuımmm

X