Nişanı attılar.

fotoğraftaki senmisin güzelmişsin neyse konuya dönücem
kadın yaptıgın hicbiseyi zaten sevmiyordu istenmiyordun adamın aklına da girmisler oda mantık yapmıs

Nasıl doktor o ya? Okumuş falan daha aklı başında hareket etmesi gerekmez mi bu herifin?
Boşver gitsin arayıp sorma üzgün durma onların karşısında da ben ayrıldım kız hayata küstü ezik demesin pislik herif çok sinirlendim

Şu kısmı anlamadım
Neye katlanırdın ailesine mi ?

Aslında isabet olmuş
Seviyorum demeyi bilen adam ayrılmak istiyorumu da kendi söyleyebilmeli
Ne o öyle seviyorum deyip sonra annesi ve yengesiyle bohça yollama, çok ayıp
6 yılına yanmakta haklısın ama dua et ki gelecek yılların kurtulmuş
Ondan ne köy olur ne kasaba

4 bilezik çok değil ayrı evde oturmakta herkesin hakkı, birlik mi oturmanızı istediler ?
2 yıl nişanlılıkta bence çok uzun bi süre
Biraz isteksizlermiş bahane arıyorlarmış gibi zaten

Canım hakkınızda hayırlısı olsun. senin için zaten bu hayırlıdır bence.
kv ile aynı evde kalman gerekmesi
nişanlının annesine düşkün olması
nişanlıyken bile burnundan gelmesi
adam seni seviyorum diyor güzelce yanından ayrılıyor sonra bohça yolluyor
bu insanlardan kurtulduğuna bir gün sevineceksin. sadece şuan acın taze sabret bu günler de geçer canım

Siz şuan çalışıyor musunuz? Kadın büyük ihtimal oğlunun maaşını hep birlikte yemek istiyor ayrıca iki bilezik nedir ya bu konuda annene hak veriyorum Evlenseydin daha mutsuz olacaktın dönse bile kabul etme

O değil de, 6 yıllık ilişkiyi bitirmek için bu ilişkiyi yaşadığı kadınla konuşmak yerine annesini gönderen bir adamdan ne beklenir ki?
Evlenseydiniz yaşanacakları düşünemiyorum bile.

canım o kadının seni istemediği zaten anlaşılıyordu.
belli ki nişanlın da dün gidip senin ayrı ev istediğini söyleyince, seni zaten istemeyen kaynanan, fırsat bu fırsat nişanı atmaya karar vermiş.
tabi senin o ana kuzusu, iradesiz nişanlın da hemen annesine uymuş... üzgünüm ama nişanlın seni zaten sevmiyormuş ve senin de dediğin gibi senden çoktan vazgeçmiş ailesinin doldurmaları sayesinde...

Yahu on kere mi evleniyorsun ki bişey istemeyecekmişsin, yuh ya ayrı ev isteyene çok istekli mi deniyormuş. Hiç boşuna sıkma o tatlı canını zaten şimdi annesinin sözüyle hareket eden senin isteklerini dikkate almayan adam evlendiğinizde hiç ama hiç umursamaz seni. Gitsin anasıyla bir ömür mutlu mesut yaşasın o ancak anasıyla anlaşır aynı kafadaymış zaten ana oğul.. Allah karşına daha iyilerini çıkarsın canım inan böyle adam hiç can sıkmaya değmez, senin bir damla gözyaşını haketmiyorlar, hiç üzülme sen sonuna kadar haklısın

Insallah onun için de benim için de hayırlısı olur. Allah kimsenin başına vermesin. Sebep olanlardan sorsun benim hakkımı.[/QUOTE]
anladıgım kadarıyla aynı evde yaşama sorunu olmuş, ben aynı evde yaşadıgım ıcın boşandım, bı erkegın boyle bısey ıstemesı zaten ayrı bı garıp, ev ustune ev olmaz kım ne derse desın,

aman aman allah kurtarmıs gercekten sımdı cok zor bılıyorum cokda acı cekıceksın ama bıtıcek ınankı zamanıgeldıgınde senı seven senınle arkadas gıbı olan bı kaynana olur ınsallah ve sende sukredersın bugunlerıne eve kapanma cık dısarı arkadaslarınla gez hatta mumkunse sehır dısı bı tatıl yap kısacıkda olsa kafanı dagıt sımdılık ona daır ne varsa kaldır gozunun onundenaılenle konus bu konuyu artık konusmayalım dıye arkadaslarınlada oyle ne kadar cok deşersen o kadar cok kanar.bırak kabuk bağlasın kapansın gıtsın

Allah kurtarmış seni.dönse bile arkana bakma.sonra çocuk yapacağı zamanı bile annesine sorardı.okumak her zaman herşeyi çözmüyor.biraz karakter meselesi.öküz olan öküz kalıyor malesef.senin adına çok çok sevindim.

Canim bence sukret evlenince daha kötü olurdu bu sefer annesinin sözünden çıkmayan bir erkekle evli kalmak daha cok zoruna giderdi hayırlısı buymus deyip geç..

bnce kendini şanlı gormelisin..2 bilezik için tartışma çıkaran kadın zaten bu isin olmamsi için herşeyi yapar ...boşver sakin üzülme bir doktor olmuşda adam olamamış bir kaç gün sonra arar seni kesinlikle geri adım atma nişanı onlar atiysa sen geriye hiç bir şey verme kolu komşuna dagit hepsini yada onlar gelince çık dışarı hepsini ateşe ver

Aman bunun dr kukla ılgısı değil ınsanlıkla var adam olsun önce..benım kuzen ve edu dr çok mütevazı ınsanlar dayımın kızının esı dr çok kıbırlı karısına bıle mılletın yanında garıp davranırdı.. ınsanın hamuru kalıtelı olsun sen kurtulmuşsun

Hayırlısı olsun ikimiz için de ne diyelim artık

canım belli ki sen buralarda yenisin.. kaynanası ile oturan, evlendiği adam ana kuzusu olup karısının burnundan getiren, evlerinin rızkını anasına babasına yedirdiği için kocasından çeken buralarda dert yanan o kadar çok kişi var ki az bi geriye dönüp okusan dersin ki Allahım sen beni cidden kurtarmışsın...
bir de seninki doktor yaa.. işte okumak cahillik alıo eşeklik baki kalıyor belli ki.. analarının dizlerinin dibinden kopamıyor bu sümsük herifler.. bir önceki konunu da okudum sen haklısın ve bir ömür ağlamaktansa bir iki ay ağla geçer gider emin ol...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…