Nişanı attılar.

açık ve net KURTULMUŞSUN!!! imkanın varsa bi tatile çık bi kafanı dağıt asla ama asla üzmemeye çalış kendini hani maddı durumu olmazda ayrı eve çıkamaz anlarımda yani dünyaları kazanıyor ana dizinden ayrılmamak için tutmamış evi.

peki ailenin durumu nasıl? yanı onlar ne takacaklardı sıze?
ev konusunda haklısın fakat sanırım artık nasıl bır aıle ıse cogu ınsan mecburıyetten aynı eve oturuyor
doktor adamın bahanesı neydı?
Ailesinin duruju iyi değildi fakat 3 tane kaynım var. Hepsi okumus meslek sahihi olmus. Su an da hep birlikte genis ve luks bir evde oturuyolar. Doktor beyin bahanesi ise kredi çekip vermişti ailesine 30 milyar. Onu bahane ediyordu. Ne diyim ki ya cidden yoruldum artık

bilezik konusunda gereksiz bir tartışmış anneniz ama ev konusunda haklısın canım ya, insan ayrı oturmak ister, nasıl doktor bu durumu yokmu ki böyle aynı evde oturmak istiyor,gelenekçi biriyse ya da annesine bişey diyemiyorsa eğer zaten bittiği iyi olmuş, bu arada pişman olur umarım

Evet dediğin gibi tatile çıkmayı dusunuyorum bende. Hiç değilse kafam dinlenir belki. 6 senenin yorgunlugunu atmak kolay degil nasil olsa..

Ya bu aileyle kimse gecim edemez ki oglanin annesi istiyoki yanimda saf salak seme gibi bi kiz olsun oglumun maasini ben yeyim karisiyla karin tokluguna burda yasasinlar hem kiz hizmetcilik yapar hemde oglumun maasini yiyemesinler mantik bu boyle biriyle omur mu gecer bak sana emin oldugum bisey daha soyleyim o cocuk aricak seni tekrar ikna etmek barismak isticek artik su duygusalligi biraz birak mantikli ol boyle bi aileye girersen kendinide hayatinida yaktiginla kalirsin birak suan aci cek sonra gec olmasindan iyidir bu kadin size zaten huzur vermezdi ac gozunu tatlim

Sinsi. Allah sorsun inşallah

Birak Allah askina o sevdim dedigin herif tam bir mal onceki konunda da az bucuk demeye calistim.ama belliydi yani boyle okuzluk yapacagi dusunsene sen o anasina sirf onun icin katlanmissinnseviyorum.vs deyip yok canim o seni hic sevmemis ve hic ozguveni yok beceriksiz alti senelik iliski yasadigi insana bitti diyemeyecek kadar aciz bir yaratik iletisimi kes medyada vs seni takip edemesin it sakin ha sakin donme kurtulmussun sukret.

Soyleyemediklerimi soyledin ağzına sağlık. 6 sene tıp okudu ama adam olamadı. Disardan gorup kalıbına bakanda gercekten adam sanar bunu. Anasida kimi buluyosa bulsun oğluna. Yazık kimin basini yakacaklar acaba. Aynı evde.

Dün okumuştum konunu allah bilir nisanlinin haberi bile yoktur kayinvalide baskın bi karakter kendi atmış olablir nişanı adama da kabullenmek mek düşmüştür üzülme hiç okumakla adam olunmuyor pisirikla ömür geçmez bu evlilik baştan kurulamamis zaten hep o dicek sen yapcaktin 2 kışi aile kuramicaktiniz

Burdan da şu anlaşılıyor; ailesiyle sadece borç için oturmayacaktınız, hep onlarla beraber yaşayacaktınız. Burada bir suru konu var böyle şeyler yaşamış insanların çektikleri çileler. Hiç üzülme tek bir şey istedin ve olması gereken bir şey bu hale geldi. Burada yorum yazanlara tesekkur et, acin geçince anlayacaksın doğruyu.

Bahaneye bak insanlar sırf düğün için o kadar harcama yapıp borç altına giriyorlar, bu insanlarin bir kismi ayrıca asgari ücret alıyorlar kimi kadın çalışmıyor bile. Sen de inandin buna ha. Resmen aşktan gözün kör olmuş.

elanur neden attılar nişanı onu anlamadım...nişanlımla konuştum içim biraz rahatladı bi süre sonra ayrı eve çıkıcaz yazmıştın ne oldu birden bire??

Arkadaşlar burda kayınvalidemle sorunum var diyen arkadaşların çoğunun aslında kocalarıyla sorunu var gibi görünüyo.Ama sanırım bunu anlamak bayaa zaman alıyor.Bak sen de bu konuyu nişanlımla sorunum var diye açmadın kv le sorunum var diye açtın.Ben de o konuyla ilgili sana "nişanlın aranızdaki sorunu anlayamıyorsa sorun onda yazmıştım".bence sorunun kaynağını anlamakta çok güçlük çekiyoruz biz.Artık kabul edelim sorun kv kp elti görümce değil,sorun bunu görüp olaya müdahale edemeyecek kadar sorun çözme becerisi olmayan ya da seni sevmeyen adamın var olması...
Güçlü olmaya çalış güzel kardeşim.Değer verilmek insanı bambaşka bir insan yapar.Sana değer verecek ve gerçekten sevecek güzel bir insan bulacaksın eminim.Çünkü her insan gibi sen de hakediyosun

aynen adamlar arayı bulmazsa ortalık kızışır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…