Nisanda Bahar :)

cnm ben yoğurt zerdeçal karışımını yaklaşık bir hafta aç karnına kullandım günde 1 kez.. o da cildim için ..ama malesefff hiç bi işe yaramadıı..bende bıraktım..kiloyla ilgisi var mı yok mu bilemem..

Selam fit bayanlaaarrrr...
Menüm
sabah 07:30 haşlanmış yumurta bir bardak süt ve iki zeytin
akşam 16:00 bir kepçe şehriye çorbası.
Gelelim spoooraaaaa...
45 dakika yürüyüş
45 dakika leslie 3 mil
15 dakika plates
100 sguat.

Benim eşlerim hiç beni takip etmiyor ben kilo aldım haberleri olsun menüm yazamayacağım kadar vahim
Tatlım ne kadar kaçamaklı olursa olsun yaz bence çünkü bir iki kere yazınca bi daha yiyeceği zaman buraya yazılacağı için iki kere durup düşünüyor insan. Sen bilirsin gene de fıstık nacizane fikrim benim

bugünümmm çok karışık geçtiiii..sabah her zamanki gibi kahvaltıım..haşlanmış 1 yumurtayı tahıllı ekmek arsı tost yaptım..yeşilçayımla içtim..yanında zeytin, lor peynir, tere,maydonoz..öğlen arkadaşım geldi ona eşilik edecem diye 10 tane kadar patates kızartması ve minik bir kase hamis+ 2 parça yulaf ekmeği yedimm(bilmeyenler için analı kızlının kızlı olanı ) yedimmm..sade türk kahvesi yanına yaklaşık 1 tatlı kaşığı kuru üzüm yedim..1 portakal, 1 elma,1 havuç..3 galeta..çayın yanında tuzlu krakerler yedim.1 avuç kadar..akşam 1 kase kuru fasulye+ 2 yulaf ekmeği yedimmmm..normalde akşamları ekemk yemem ama o kadar açtım ki dayanamadım..ve ilk defa saat 6 ya yakın yemeğimi sonlandırdım bugünn..
spor olarakta sabah 10000 adımımı attım ve 10 dakika bacak egzersizimi yaptım..akşamda adımsayar bozuldu..o yüzden adım hesabı yapamadım 1 saat kadar yürüdüm evin içinde..
ama açıkçası yarın için ümitli değilimmm..kuru fasulye öldürdü beniii.midem patlicakkkk..

giderek beğeniyorum seni

Patates kızartması hariç hepsi iyi bence sadece karbonhidratla karbonhidrat olmamalı onun da açıklamasını yapmışsın zaten

İyi aksamlar bayanlar
Kahvaltım:3 kaşık yulaf ezmesi(pişmiş)
2 kaşık süt,kivi,yerli muz,çilek,üzerine tarçın
Öğle yemeğim:1 kase tarhana,1 kase yoğurt
1 tabak pırasa yemeği
Ara öğün:1 fincan sütlü kahve(şekersiz)
1 ç.k siyah kuru üzüm,2 kuru erik
1 ç.b leblebi
Akşam yemeğim:1 kase mercimek çorbası
1 kase yoğurt,3 tane etsiz lahana dolması
GElelim sporaaaa 1 saat yürüdüm,10 dk parktaki aletlerden yaptım,leslie 2 mil
Bugün havadan kaynaklanıyor %100 çook enerjiktim bol bol temizlik yaptım,sporumu yaptım,dolu dolu bir gündü

Aynen ben de tatlım hala da yerimde duramıyorum hoplayıp zıplayasım var

[QUçok özlemisim d="su321, post: 39654112, member: 650803"]Aynen ben de tatlım hala da yerimde duramıyorum hoplayıp zıplayasım var[/QUOTE]
Ne cok özlemisim yazı bugün cok mutlu oldumhava güzel günesli diye

Patates kızartması hariç hepsi iyi bence sadece karbonhidratla karbonhidrat olmamalı onun da açıklamasını yapmışsın zaten

ayy cnmm hiçç sorma ..misafir gelince masayı donatıyorsunnn ama sen yemeyince de ayıp oluyorrrr..inannnn kahvenin yanındaaaa lokumlardan cezeryelerden çikolatalardan tuttt..her şey koydummm..kıza ayıp olmasın diyeee azıcık kuru üzüm yedimmm.. kızartmayı da onun zoruyla yedimm..ama pişman değilimmmm çünkü her zaman yaptığım bişi değilll..diyette olduğumu bu gelen arkadaşıma söylemedimmm..söylersem üstüme gelecekkk....sanki yüzün küçülmüşşş, solmuş gibisin ,,,zayıfladın mı kız sen deyince de koşuşturuyorum dedimmm..bana ne güzel zayıflammışsın diyeceğine yüzün çökmüş dedi yaaaa moralimi bozdu..neyseee Allahtan bu sefer tatlılara saldırmadımmm..sadece krakerrr yedimmm.yani bugünnnüü kötünün iyisi olarak bitirdiimm ..kendi açımdan..çünkü daha da kötüüü şeyler olabilirdi o laflardan sonra

yarında en sevdiğim arkadaşımmm gelecekkkk kahvaltıyaaa..bakalımmm belki yarın torpil geçerim kendimeee

Benimde bi sevimsiz komsum var oda bana öyle diyor kendi sişkooo bâya hiç takmıyirum kendisini

Ben de arkadaşlarla dışarı çıktım bugün yemekler çikolatalar havalarda uçuştu onlar biliyor diyette olduğumu ısrar etmediler sağolsunlar.
Ben ne yedim içtim pekiiiii süt
Bana da yüzünden gitmiş dedikleri zaman çok sinir oluyorum valla bacakların incelmiş basen gitmiş desinler

kızlarr sanırımmm ben nerde hata yaptığımı buldummmm..şu yulaf ve tahıllı ekmeğe sardığım günden beriii afedersiniz ama wc ye sadece çok su içtiğimden uğruyorummm..sanırım bende etki göstermiyorrr..yarın son bir parça kaldı..tahıllı ..kahvaltıda yerimmm..artık sabahları kepekli galeta yicemmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…