Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Kızlar günaydın dünden beri vücut ısım 36.4... kuru incirden dolayı 6.ve 7. Gün çok sızım oldu demiştim hani... Normalde yumurtlama olunca göğüs ucum çook hassas olur degısık rahım ağrısı fln onlar olmadı ama ısım normalde adetten sonra 36.1 fln olurdu 7.gün de yumurtlama olabiliyormuş pek tabi bir dr.dan dinledim gece. Ben 9. Gün yıkandım. Dün aksam da 10.gündü ilişki oldu. Dün aşırı yoğun akıntı geldi yumurta akı gb degildı ama kafam çok karışık vucut ısımdan dolayı. Bir yanım göğüs ucu hassasıyetı olmadan olmaz diyor bir yanım yumurtladın geçmiş olsun diyor. Ki öyleyse bu ay boşa geçecek. Bugun de eşim nöbette olacak gece.Çünkü gün içinde de 37yi geçkin ısım. Adet bitimi böyle olmazdı. Anlamadım gitti. Hafif sızı var yine ama inşallah yanılıyorumdur🥺

3.5 sene önce 2.4. şimdi 0.996 bu değerle hamile kaldım ama dış gebelik oldu. Tüp bebek te bebek olusmadi kürtaj oldum tekrar kendim deniyorum
Bende tüp bebek denedim 8 haftalikken düşük yaptım kendi kendime 3 yıldır deniyordum olmadı sonra mfk takviyeleri aldım blve 2. Ayında kimyasal gebelik yaşadım bu bile benim için umut oldu çünkü kendiliğinden olmuyordu. Bakalım takviyelere devam ediyorum

Kızlar günaydın dünden beri vücut ısım 36.4... kuru incirden dolayı 6.ve 7. Gün çok sızım oldu demiştim hani... Normalde yumurtlama olunca göğüs ucum çook hassas olur degısık rahım ağrısı fln onlar olmadı ama ısım normalde adetten sonra 36.1 fln olurdu 7.gün de yumurtlama olabiliyormuş pek tabi bir dr.dan dinledim gece. Ben 9. Gün yıkandım. Dün aksam da 10.gündü ilişki oldu. Dün aşırı yoğun akıntı geldi yumurta akı gb degildı ama kafam çok karışık vucut ısımdan dolayı. Bir yanım göğüs ucu hassasıyetı olmadan olmaz diyor bir yanım yumurtladın geçmiş olsun diyor. Ki öyleyse bu ay boşa geçecek. Bugun de eşim nöbette olacak gece.Çünkü gün içinde de 37yi geçkin ısım. Adet bitimi böyle olmazdı. Anlamadım gitti. Hafif sızı var yine ama inşallah yanılıyorumdur🥺
Vücut ısısı benim de kafamı karıştırıyor. Daha önce hiç takip etmemiştim bu ay takip edeyim dedim. Sabah uyanır uyanmaz dil altından ölçüyorum hep 36,5 çıkıyor hiç değişmiyor normal mi bu anlamadım. Yumurtlama günüm de geçti ama ateş aynı🤷🏼‍♀️

Haziran temmuz diye yeni bir topik acacagım ayın 20 si gibi tabloda haziran olanlarınotomatik ekleyeceğim buradanda oranın linkini veririm
Canım senin için zor olmazsa Bat günlerini sırayla yazar mısın yeni topikte🙈 Benimle yakın bat günü olanlara bakayım diyorum liste karışık olunca bulmak zor oluyor da 😇

Vücut ısısı benim de kafamı karıştırıyor. Daha önce hiç takip etmemiştim bu ay takip edeyim dedim. Sabah uyanır uyanmaz dil altından ölçüyorum hep 36,5 çıkıyor hiç değişmiyor normal mi bu anlamadım. Yumurtlama günüm de geçti ama ateş aynı🤷🏼‍♀️
Canım yumurtlama sonrası yüksek oluyor ya. Suanda sabaha göre gayet yüksek senin bence. Benim de yumurtlama öncesı 36ydı gecen ay yumjrtlama günü 35.8di. sonrası kademeli cıktı. 36.4e sonra da 36.8 le sabit kaldı adete dek. Yumurtlama öncesnı biliyor muydun.

Uzun çizgi günlerinde ölçmedim ateş ölçeri kaybettim o ara ölcsem anlardım vücut ısısı düşüyor cunku baya yumurtlama olunca. İnşallah bu ay ısım yüksek başlamıstır suanda solumda sızı da var cunku umudum o ve göğüs ucu hassasıyetı olmaması dha duskapani duskapani

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-19-08-43-10-497_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    Screenshot_2024-05-19-08-43-10-497_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 43
Canım yumurtlama sonrası yüksek oluyor ya. Suanda sabaha göre gayet yüksek senin bence. Benim de yumurtlama öncesı 36ydı gecen ay yumjrtlama günü 35.8di. sonrası kademeli cıktı. 36.4e sonra da 36.8 le sabit kaldı adete dek. Yumurtlama öncesnı biliyor muydun.
Canım adetin 6.günü başladım önce 36.5’tu sonra iki gün 36.3 oldu sonra hep 36.5. O düşen 2 günde de birkaç saat önce kalkıp geri yatmıştım onun etkisi var mıdır bilmiyorum.

Uzun çizgi günlerinde ölçmedim ateş ölçeri kaybettim o ara ölcsem anlardım vücut ısısı düşüyor cunku baya yumurtlama olunca. İnşallah bu ay ısım yüksek başlamıstır suanda solumda sızı da var cunku umudum o ve göğüs ucu hassasıyetı olmaması dha duskapani duskapani
Normalde aslında yumurtlama sonrası artıp adete kadar öyle gitmesi gerekiyor. Senin düşmüş şimdi yeniden çıkıyor gibi. Tahmini yumurtlama günün de daha gelmemiş bence var daha. Adet zamanı yumurtladığından şüpheleniyorsan da 2 kez yumurtlama olabilir belki incirden dolayı.

Canım vücut ısısı dil altından sabah uyanır uyanmaz ayağını yere basmadan yataktan çıkmadan ölçülür ve daha önce takip ettin mi bir kaç ay her gün ölçmen gerekir adet ısını yumurtlama ısını ve hamilelik ısısını anlarsın kızımda hergün ölçtüm vücut ısımı düşmeyince hamile olduğumu adetten iki gün önce anladım test yaptım hemen

Eklentiler

• IMG_0564.jpeg
    IMG_0564.jpeg
    71,4 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_0566.jpeg
    IMG_0566.jpeg
    125,3 KB · Görüntüleme: 45
asiliris asiliris beyazmanolya66 beyazmanolya66 @prensesannesi32 Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi kızlar günaydın yine ben geldim 😂 kafayı tırlatmama ramak kaldı bugun iki testi aynı anda yaptım üstteki test artımend alttaki ise first diye bir marka umarım testlerın acizliğine ugramıyorumdur beni bu sefer cok yıkar cunku damlatır damlatmaz cıktı 🥹
Aynı markayı geçen ay kimyasal gebelik yaşadığım da yapmış dim çıkmış dı canım hemen kan ver bence adetin gecikmiş miydi

X