Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahhhh bu kocalar benimkide her adete yaklashdiginda bashliyor ahhh benim kizim boyle oyle :)))))))dun soyluyorumki bashlamiyormusun az kaldi hiii azmi kaldi elini koydu karnima alemlar ya

InshAllah kuzum:)))))ilk belirtisi hepinizde var leke deyme:))))))kuzum herkesde cabuk cikacak die bishey yok birinde erken yerleshir birinde gec yerleshir hepimiz ayni gunde yumurtlamiyoruz malum:))))
Aynen canm bakalm günler azalıyor sennki daha yakın 5 gün kaldı kız birşey yok mu

Ahhhh bu kocalar benimkide her adete yaklashdiginda bashliyor ahhh benim kizim boyle oyle :)))))))dun soyluyorumki bashlamiyormusun az kaldi hiii azmi kaldi elini koydu karnima alemlar ya
Haha benmkine kan gelmeynce yerleşme diyince aslında o da iyice unut oldu kız olmazsa üzülür baya önceki ay ona üzülmüştüm kız daha küçük karnmı sevyrdu

Eşim korkuyor kötü haber almaktan ondan konusunu cok açmıyor

Benimkidee ya ben kendim o kadar uzulmemishtim ama kocamin uzulmeyine kotu olmushtum.....ama kendini oyle gosteriyorki gua hic uzulmuyor ama agladini gordum kac sefer hayirlisi bosh ver dushunmiylim)))ama sezercim sana bishey soyleyimmi bakiyorumda bende daha cok fazla ama kocamdada biraz var ilk gebeliyim gibi hevesli heyecanli degiliz birazda korku var tabi:)gecen ay doktor git eve hamile ola bilirsin dediyinde 2 mizde normal karshiladik belkide kesin degildi die normal baktik bilmem

Kız sennde benm gibiolmuş bana diyordu çocgmz olmckmı ben dedm o ne demek daha yeniyiz işte erkeklerde kötü etkileniyor kuzum ben inanıyorum bu sefer oldu ya ikimizin inş snra yavaştan göbek atıp oynayacaz öprensgmzde inş

Evde benim test var bir tane diyorum ki 8 nisan yapim yerleşmeyse zaten ckar değil mi ozamana kadr deme kız sen ne zaman yapyrsn bacım:)

InshAllah bitanem:))))yapma sabr et sinirleniyorum haaaaaaaaaa...!ben adetim gecmiyince yapmuyacagim:)))ishin shakasi benim adetlerim duzensiz 2 aylarla olmuyorum geciksem ne dushunecem bilmiyorum

InshAllah bitanem:))))yapma sabr et sinirleniyorum haaaaaaaaaa...!ben adetim gecmiyince yapmuyacagim:)))ishin shakasi benim adetlerim duzensiz 2 aylarla olmuyorum geciksem ne dushunecem bilmiyorum
Sen bence yap nolur nolmaz benm arkdşm erken gebelk testnden öğrendi normalde çıkmadı snra kan verdi kanda cktı belki adet günü gitseydm ckardı deme:)
Kız dünden beri sular kesik mutafkta brşey yapamyrm off napcm bilmyrm (moral sıfır sıfır sen yemek yaptn mı ben bgn hünkar begendi yapcktm kaldı ya

Yok kuzum gecmeyini bekliyecem cunku ben haftada 4-5kez test yapardim dahada negativ gormeye dayanamiyacagim o yuzden sabr:)))))))ben cok tembelim be kuzum yapmiyorum yemek:)aclikdan gebersemde durup kendime bir yumurta bile kirmam))

Yok kuzum gecmeyini bekliyecem cunku ben haftada 4-5kez test yapardim dahada negativ gormeye dayanamiyacagim o yuzden sabr:)))))))ben cok tembelim be kuzum yapmiyorum yemek:)aclikdan gebersemde durup kendime bir yumurta bile kirmam))
Kızzz kocana ne yemek yapıysn biim evde sulu kesin yemek olur eşim bir gün yemek görmesin yandm kaynanam öle alştrmş kahvaltlk falan yiyemez yani :) napim arrk alştm sen rahatsn maşallah:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…