Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızzz kocana ne yemek yapıysn :KK70: biim evde sulu kesin yemek olur eşim bir gün yemek görmesin yandm kaynanam öle alştrmş kahvaltlk falan yiyemez yani :) napim arrk alştm sen rahatsn maşallah:)
Ayyyhy yok be kuzum benim kocam shef ashpaz butun gunu ofisinde oturoyur kime ne istiyor onuda pishirtdiriyor onun icin eve yeyip gekiyor:)))))))ben evlendiyimden saysak 4-5 kez yemek yapmishligim var:)))

Hiç bir sebep yok eşimin spermleri hızlı benim tüpler açık doktor bekleyin olucak dedi umutsuz vaka olarak geziyom resmen bi sebep olsa bundan derim ama hergittigim doktor sorun yok dedi 5 senede çok uzun bunun için bu ay Meryem süresine başladım bakalım hayırlısı 41 gün okuycam allah nasip ederse

:KK45:
Ayyyhy yok be kuzum benim kocam shef ashpaz butun gunu ofisinde oturoyur kime ne istiyor onuda pishirtdiriyor onun icin eve yeyip gekiyor:)))))))ben evlendiyimden saysak 4-5 kez yemek yapmishligim var:)))
Aaaa ay ben şook ben iptal:KK45:

Şaştm kız ben yapyrm hatta iç örşitli düşün mezede istyr onlarda yapyrm öle ama iki gğnlk yapyrm:)

Arkdşlarmn cogu hamlekarınlarını göryrm ya cok hosma gdyr :)

Hiç bir sebep yok eşimin spermleri hızlı benim tüpler açık doktor bekleyin olucak dedi umutsuz vaka olarak geziyom resmen bi sebep olsa bundan derim ama hergittigim doktor sorun yok dedi 5 senede çok uzun bunun için bu ay Meryem süresine başladım bakalım hayırlısı 41 gün okuycam allah nasip ederse
Canm meryem suresiyle hamle kalan çok sen sakın üzülme aklna cok getrme sıkıntıda yokmuş strese girme şükret cnm inş olur

kızlar benim bata bugünü sayarsak 4 gün kaldı bugün karnımın alt kısımında batma değil ama çok az acıma oluyo nedendir acaba o_O

benim pek bişey yok canım sadece bugün karnımın alt tarafında ara ara bi acı hissediyorum birde geçen hafta sağ göğüs ucum acıyordu ama gecti bu hafta

Kızlar önümüzdeki ki ay doktora gitmek istemiyorum o yuzden ovulasyon testi alicam inofolic kullanicam pko var bende burda bi cok kür ve cay duydum, hayit aslan pencesi polen bal corekotu hangisini yapmali miyim yapan var mi aranizda yardimci olur musunuz?

Kızlar önümüzdeki ki ay doktora gitmek istemiyorum o yuzden ovulasyon testi alicam inofolic kullanicam pko var bende burda bi cok kür ve cay duydum, hayit aslan pencesi polen bal corekotu hangisini yapmali miyim yapan var mi aranizda yardimci olur musunuz?
Evet canım ben yaptım hayit topumu çayı uyguladım adetim düzensizdi onu düzene soktu aslan pençesi,civan perçemi,çoban cantasi bunlar Birer tutam 1 bardak su için demliyosun bunlarda yumurtlamani sağlıyor ama çok acı ben yarım bıraktım midem kalktı içince adetin 2.gunu başla 10 gün sabah akşam iciyosun

En zoruda bu olmali gerek(((( kuzum inshAllah Allah yakin bir zamanda karnini sonrada kucagini doldurur:dua:

X