Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anneme dayanamoyorum canim sikildi gel dedi yoksa bugun dinlenmem lazimdi. Bi de aksama dizim de vardi o da yalan oldu (
Hangi dizi?:))))))))bende oyleyim yaaa biz 3 kiz kardeshiz ablam evli cocuklu falan kucuyu calishiyor kadin bir tek beni ariyor gel canim sikiliyor die bende dayanamiyorum onun oyle soylemesine:))))

Kizlarimmmm size biraz umut oluyum brn bsebse Sezerbusra21 Celin30 sonuna kadar okuyun lutfennnnnnnEki Görüntüle 2132518 Eki Görüntüle 2132519
Bazı yaşadıkları bana benziyor bende 8 gün dü dün kan yaptım 2 yaptm bence o o zaman kan verseymiş ckarmış benmde geçen kimyasalda gelmedi bu sefer geldi veeee bugun noldu biliymsnz daha yeni kaşar almıştk agzma aldm bir tadı değişik geldi ayıptr sölemesi ckarttm agzmdan anlamdm tat alamadm ilk ya

Bugun kocam diyor aaman dikkat et bebek yerleşiyordur inş doğrudur:)

InshAllah kuzum:)))))ilk belirtisi hepinizde var leke deyme:))))))kuzum herkesde cabuk cikacak die bishey yok birinde erken yerleshir birinde gec yerleshir hepimiz ayni gunde yumurtlamiyoruz malum:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…