Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hepimiz ayni akildayiz vAllahi:-)bende dikkat ettim gercektende kadinlar daha cok yogunlashiyor)))kocam soyluyorki inan bizler sizlerden cok istiyoruz sadece biz icimizde yashiyoruz sizin gibi hircinlashmiyoruz:-)
Ay cok rahatlar valla benimki öyle en azından bende sinirli bi tipim tepem attimi bütün enerjim çöküyor :KK20:

Kıxlar erken gebelik testi aldım eve gelirken.negatif çıktı.hissizim şuan resmen.yüxüm asıldı haliyle.eşime sölememeyi düşünüyorum.mecbur 8 nisanı beklicem artık.regli olmazsam ertesi gün kan veririm sabahtan diye düşünüyorum.

Kıxlar erken gebelik testi aldım eve gelirken.negatif çıktı.hissizim şuan resmen.yüxüm asıldı haliyle.eşime sölememeyi düşünüyorum.mecbur 8 nisanı beklicem artık.regli olmazsam ertesi gün kan veririm sabahtan diye düşünüyorum.
Onlarin cogu negatif cikio zaten canim dusunme bunu. Pek onermiyorlar o yuzden

Kuzum yuzun dushmesin adetine 6 gun var:))))

ama erken yapmışsın canım ,zaten o testlere cok da güvenme

X