Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
14 15 16. günleri mi degerlendirdin

Kızlar günaydın bugün 32. Günüm son 2 haftadır kasıkta batma vardı dünden beri de göğüs uçlarım dokununca sızlıyor sizce umutlanmalı mıyım

Neden kan vermiyosunuz veya test yapmıyorsunuz 32 gün olmuş neyi bekliyorsunuz?
Bende pco var canım ve son zaman neredeyse ilaçsız adet olmuyordum geçe ay klomen+çatlatma iğnesi oldum ama tutmadı bu ay kendiliğine bırakmıştık bakalım nasıl olacak inşallah hamileyimdir hamile değilsem de inşallah adetim kendiliğinden gelir

Kızlar geçen 2 hafta önce dr gitmiştim 3 tane yumurtam oluşmuştu en küçüğü 25 en büyügü 29 mm olan ve 2 gün önce daha 7 gün daha olmasına ragmen erken adet oldum bugün dr a geldim dr ultrasona soktu yuvarlak br şey gördü kanamam olmasına ragmen beta hcg istedi halbuki kanamam yogun neden istemiş olabilir başına böyle birşey gelen var mı

HAMİLE olabilir misin bilmiyorum da maşallah yumurtalar iyi büyümüş, bir şey yapıyor musun yoksa yaşın mı genç:)

Acil devlet hastanesi falan yokmu ne bilem tıp merkezi kuzum çok olmuş baktır ama artık birde şu düşünceden uzaklaşın artık negatif görmek istemiyorum die bir şey yok geç farkedip bebeğini kaybedersen ne olcak ? En azından müdahale edilir takip edilir yapmayın kendinize bunu sonra acısı daha fena ..

Canım ben bu ay klomen kullandım onun etkisi ben de hamile olabileceğimi hiç sanmıyorum
ben gittiğimde rezervimin az olduğunu zor olacağını söylediler fakat ne bir geliştirici ne başka bir şey verdiler.. öyle denemeye devam ettik, 9 ay sonunda oldu, ama kürtaj oldum, 22sinde.. bu klomen ya da diğer ilaçları neye göre veriyorlar ki??

Bence sana verirler ben biran önce olmasını istediğimi söyledigim i
İçin yazdı genelde ya ileri yaşta yada yumurta rezervi azlığında veriliyor diye biliyorum ben

Bence sana verirler ben biran önce olmasını istediğimi söyledigim i
İçin yazdı genelde ya ileri yaşta yada yumurta rezervi azlığında veriliyor diye biliyorum ben
Iste vermedi hic bisey deneyin bakalim dedi gonderdi.
Yarin kurtaj sonrasi kontrol var
ben desem 'yumurta kalitesini artiracak, yumurta cogaltacak, buyutecek ilac vermiyor musunuz' cok biliyorsun der mi?:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…