Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Iste vermedi hic bisey deneyin bakalim dedi gonderdi.
Yarin kurtaj sonrasi kontrol var
ben desem 'yumurta kalitesini artiracak, yumurta cogaltacak, buyutecek ilac vermiyor musunuz' cok biliyorsun der mi?:))
Sen ne zaman kürtaj oldun ki? Bir de dr korun ma verdi mi?yok canım ben beklemek istemiyorum dersen verir diye düşünüyorum

Mayis 22de canim kagitta 6 ay yaziyor ama o genel yani yas da var
1 2 adet beklerim zaten hemen dusunmuyorum rahim bi toplasin kendine gelsin.
Anladım canım üzüldüm başın sağolsun benimde ekim ayında bir düşügüm var sen bir iki adet bekle sonrasında da klomen ve çatlatma iğnesi iste dr dan acele ediyorsan inşallah yakın zamanda gekir bebişin

Anladım canım üzüldüm başın sağolsun benimde ekim ayında bir düşügüm var sen bir iki adet bekle sonrasında da klomen ve çatlatma iğnesi iste dr dan acele ediyorsan inşallah yakın zamanda gekir bebişin
Tesekkurler canim sagol.
Sana da gecmis olsun cok. Senin de guzel haberlerini bekliyorum.

Acil devlet hastanesi falan yokmu ne bilem tıp merkezi kuzum çok olmuş baktır ama artık birde şu düşünceden uzaklaşın artık negatif görmek istemiyorum die bir şey yok geç farkedip bebeğini kaybedersen ne olcak ? En azından müdahale edilir takip edilir yapmayın kendinize bunu sonra acısı daha fena ..
Çok haklısın canım ama ben ilçedeyim şu an ve hastanemize sadece yarın kadın doğum doktoru geliyor ve sonuçlar ilden geliyor 2 gün sonra

Acil devlet hastanesi falan yokmu ne bilem tıp merkezi kuzum çok olmuş baktır ama artık birde şu düşünceden uzaklaşın artık negatif görmek istemiyorum die bir şey yok geç farkedip bebeğini kaybedersen ne olcak ? En azından müdahale edilir takip edilir yapmayın kendinize bunu sonra acısı daha fena ..
Ve bu ay çok fazla gaz oldu pazar gününden beri de göğüs uçlarım çok acıyor

Kızlar geçen 2 hafta önce dr gitmiştim 3 tane yumurtam oluşmuştu en küçüğü 25 en büyügü 29 mm olan ve 2 gün önce daha 7 gün daha olmasına ragmen erken adet oldum bugün dr a geldim dr ultrasona soktu yuvarlak br şey gördü kanamam olmasına ragmen beta hcg istedi halbuki kanamam yogun neden istemiş olabilir başına böyle birşey gelen var mı :KK43:
yalnız yumurtaların çok büyümüş doktor seni uyarmadı mı canım 25mm olmadan çatlaması gerekiyormuş 25mm üstündeki yumurtalar zaten kalitesizleşip döllenemiyormuş benimde 30mm 28mm falan olmştu da öyle söyledi.

yalnız yumurtaların çok büyümüş doktor seni uyarmadı mı canım 25mm olmadan çatlaması gerekiyormuş 25mm üstündeki yumurtalar zaten kalitesizleşip döllenemiyormuş benimde 30mm 28mm falan olmştu da öyle söyledi.
Canım haklısın son gittiğim dr kist oluşmuş dedi ve ben 2 gün önce yogun şekilde regl oldum bugün de dr dan geldim kistlerim regl le atılmış
Dr klomen kullanacaksa tek doza indirelim dedi yum lar fazla uyarılmış ve gününden önce büyümüş ben bu ay klomen kullanmıcam normal denemek istiyorum bakalım hayırlısı

Canım haklısın son gittiğim dr kist oluşmuş dedi ve ben 2 gün önce yogun şekilde regl oldum bugün de dr dan geldim kistlerim regl le atılmış
Dr klomen kullanacaksa tek doza indirelim dedi yum lar fazla uyarılmış ve gününden önce büyümüş ben bu ay klomen kullanmıcam normal denemek istiyorum bakalım hayırlısı
evet canım iyiki atılmış adetle ben 4 ay kullanmıştm hiç iyi gelmedi bana 5 6 tane her ay yumurta oluyodu aşırı büyüyordu doktoruda bıraktm klomenide sende dikkatli ol bi süre sonra adet düzenini falan bozuyo çok kullanınca :KK43:

İnşallah canım hayır iğne vurulduğum ay nasıl beklediysem bu ay yine bekliyorum yarın 34. Gün olsa çıkar herhalde dmi yarın gitcem doktora cumaya sonuçlar çıkar ama bayramya hastaneden alabilir miyim ki
Valla sen çok oyalandın bana göre iğne olmadın ilaç kullanmadın ki etkisi kalsın pazartesi verseydin keşke kanını internetten öğreniliyor die biliyorum ama sor çıkar mı die istersen benim regl dönemim geliyor düşün sen benden baya önce öğrenmen lazım benim bat pazartesi düşün

Valla sen çok oyalandın bana göre iğne olmadın ilaç kullanmadın ki etkisi kalsın pazartesi verseydin keşke kanını internetten öğreniliyor die biliyorum ama sor çıkar mı die istersen benim regl dönemim geliyor düşün sen benden baya önce öğrenmen lazım benim bat pazartesi düşün
Bugün benim 34. Günüm kan verdim pazartesi ya da çarşamba gel dediler

Kızlar günaydın nasılsınız:-) benim bugün 35. Günüm ve gelen giden yok dün kan verdim pazartesi ya da çarşamba çıkar dediler beklemedeyim belirti olarak hiç böyle olmazdı ama göğüs uçlarım dokununca çok acıyor göğüslerim şişti ve halsizlik uyku isteği var inşallah hamileyimdir

Kızlar günaydın nasılsınız:-) benim bugün 35. Günüm ve gelen giden yok dün kan verdim pazartesi ya da çarşamba çıkar dediler beklemedeyim belirti olarak hiç böyle olmazdı ama göğüs uçlarım dokununca çok acıyor göğüslerim şişti ve halsizlik uyku isteği var inşallah hamileyimdir
İnşaallah canım bende bekliyorumses seda yok bakalım hayırlısı Rabbimden

X