Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar daha öncede yazdım kimse yorum yapmadı lütfen bilenler yazabilirmi benim yumurtlama günüm 15 marttı son regl 28 şubat hala gelmedi kırmızılar test yaptım negatif erkenmi yaptım kaç günde hcg yükseliyor

Kızlar daha öncede yazdım kimse yorum yapmadı lütfen bilenler yazabilirmi benim yumurtlama günüm 15 marttı son regl 28 şubat hala gelmedi kırmızılar test yaptım negatif erkenmi yaptım kaç günde hcg yükseliyor
Hayir kuzum erken yapmamishsin 1ay gecmish ustunden ama gec dollenme ola bilir kan testine git sen:))

Evet yazmıştın canım hiç anlamıyorum ben yoksa yazardım
Anneler topiklerine yazsana
Mutlaka anlarlar

BAT 9 Nisan :KK200: ayrıca eşimle ilk sevgili olduğumuz tarih ,

Canım benim belirti olur mu olmaz mı psıkolojık mı kafam cok karısıyor.Akıntım var düzenli olarak suan şeffafımsı her wc de oluyo ıslaklık yani. yumurtlamadan sonra 2 gün bi agrı batma falan oldu ama işte :)) Bide ateşimi ölçmeye başladım bu günlerde ordan da kendime bakıyorum
Benim 10 nisan ve eşimle tanıştığımız tarih ☺️ İnşallah bu ay güzel haberler veririz onlara bu anlamlı günlerde

X