Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ediyorum kiz:))))kayinana sohbetine demishsin baya sheyler yashadigini bense kocanla ashk meshk anlamishim kendi yorumumuda ona gore yaptim:KK66::KK70:
Yaşadkta kaynana olumca ilk aylardan hiçbrşey anlamadm diyim ben sana en iyisi sen anla :) şimdi elbise giyinip masa kurim diyrm mumlarda yakıp

Ben aylarca düşündüm bulamadım valla
Hiç bi ismi beğenmiyorum tövbe tövbe
Hiç bilmiyorum hiç
Bende bulamiyorum:-)erkek ismi var taa sevgiliyken koymushduk:-)Ömer ama kiz ismi bir turlu bilamiyorum:)))ilk gebeliyimde kaynanamin adini koyacakdik o kadarda yureyimce degildi ama eshim cok istiyordi die bende beyenmek zorunda kaldim kaynanami eshim Gulushumuz die cagirir ismi Gulnare bende Gulay koyacakdim ama istemiyorum Nilay dushunmushdum bir ara:-)

Bende bulamiyorum:-)erkek ismi var taa sevgiliyken koymushduk:-)Ömer ama kiz ismi bir turlu bilamiyorum:)))ilk gebeliyimde kaynanamin adini koyacakdik o kadarda yureyimce degildi ama eshim cok istiyordi die bende beyenmek zorunda kaldim kaynanami eshim Gulushumuz die cagirir ismi Gulnare bende Gulay koyacakdim ama istemiyorum Nilay dushunmushdum bir ara:-)
Ömer tam aşk ismi yeğenimin adı

Erkek olursa ilk Türklerden isim koymak istiyorum Oğuz
Kağan
Alper tarzı
Kız olursa da narin bi isim soyisimle uyumlu olsun

X