Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla canım hiç bilmiyorum bakar galiba

Eşim istemedi hayatım hem de dişim çok kötü şişti antibiyotik kullanıyorum adetim bitmek üzere bu ay akışına bırakalım dedik doktorumdanda memnun değildim ilgilenmedi
Evet ya ben 4 gün ultrasona girdim devamlı aldı beni bakmak için ve 9.gnden başladı takip etmeye seni bir kere çağırdı dimi ?

Iyi akşamlar umarim benimde bu ay olur. 4 aydir deniyoruz ama olmuyor. Bir kızım var Allah bağışlasın. Bat 23 mayıs. Insallah kızımın dogum gununde surpriz yapmak nasip olur.

Evet canım 1 kere çağırdı 21 mm olmuş dedi çatlatma iğnesi verdi yolladı
İşte 21mm ama kaçıncı günüdeydi 21mm şöyle Yani anlatayım cumartesi 21mm di pazartesi hala 21mm di kendi kendine çatlamamıştı 2 gün sonra düşün sen gittiğinde çatlamak üzereydi kendiliğinden belkide ? Geç kalındı belkide hoş herşey allahtan tabi ama ihtimaller malesef kuzum

İyi akşamlar kızlar hayırlı ramazanlar olsun hepimize benim bat 8 haziran şuan reglim devam ediyor inşallah evlilik yildonumumuzu 3 kişi kutlarız

Bu arada yokmu Hamis ya okuyamadım pek geçmiş sayfaları ,su soğan kurunu mu yapsak acep

13. Günde gittim canım aslında o 14 de gel dedi de siz geç deyince ben gitmiştim

Ins bacim
Benim olmam gereken regli olmadi beta hcg yukseliyo ama cok az.O yuzden beklemedeyim.Son gelismem bu

Aa sen beta hcg ye baktırdın ve çıktı mı çok sevindim
Evet 6 gun once baktirmistim negatifti dun baktirdim saglik ocaginda yukselmis.Doktor takip edelim dedi kadin dogumdan randevu aldim sali gunune
Pazarteside saglik ocaginda tekrar bakilcak o zamana kadar regli olmazsam tabi ins

Kızlar kan testim sonuçlandı beta 34 çıktı yarın tekrar çağırdı iki katına çıkmalı dedi kötü bi durum mu var acaba heyecandan soramadık doktora ya

İnşallah Bitanem hayırlısı ile diliyorum :)) birde doktorum beni sık almıştı ultrasona yumurta kaçabiliyor demişti kaçırmamak adına sıkı takibe almıştı haberin olsun :))
Valla bana iki hafta sonra gel dedi şimdi pazartesiyi bekliyorum. Belki kendiliğinden çatlar diye düşünüyordur :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…