Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Test yaptım ama olumsuz galiba bu ayda böyle geçti , şimdi bi arkadaşım haber verdi ilk ay denemesinde hamile kalmış onun için sevindim ama bi yandanda içimde burukluk yaşadım

kızlar sat 6 mayıs bat 1 ile 10 haziran arasında bir yerlerde her ay değiştiğinden netliğim yok bu ay takipte bende varım gün aşırı ilişki ve ovulasyon testi ile gidiyoruz bakalım neler olacak

Eşim istemedi hayatım hem de dişim çok kötü şişti antibiyotik kullanıyorum adetim bitmek üzere bu ay akışına bırakalım dedik doktorumdanda memnun değildim ilgilenmedi
Anladım canım, hayırlısı olsun inşallah bu ay olur :)

Ya kizlar adetim bir gun gecti.normalde daha erken olmam lazimdi.kahve rengi akintim var cok az ama 1haftadir var.test neqativ ama Bizlerde umut bitmiyorki belki gec dollenmedir diye umutlamiyorum ama son iliskimiz 10gun once olmusdu diyelim son da hamile kaldim yani 10gune cikmazmiydi ?aklimda bin tane soru var

Anladım canım, hayırlısı olsun inşallah bu ay olur :)
İnşallah canım ama bir de şöyle düşündüm eşimde idrar yolu enfeksiyonu vardı geçmiş mi diye kontrole gidecek o günde benim adetimin 14. Gününe denk geliyor acaba eşimle bende hastaneye gitsem de doktora desem yumurtam var mı büyümüş diye olur mu bakar mı ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…