Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet 6 gun once baktirmistim negatifti dun baktirdim saglik ocaginda yukselmis.Doktor takip edelim dedi kadin dogumdan randevu aldim sali gunune
Pazarteside saglik ocaginda tekrar bakilcak o zamana kadar regli olmazsam tabi ins :dua::dua:
Ayy gözün aydın canımm inşallah bebiş seninledir :))) kaç çıktı dün betan?

1J9375.jpg
kızlarr ovulasyona daha var demi

İyi akşamlar kızlar hayırlı ramazanlar olsun hepimize benim bat 8 haziran şuan reglim devam ediyor inşallah evlilik yildonumumuzu 3 kişi kutlarız :dua:

Bu arada yokmu Hamis ya okuyamadım pek geçmiş sayfaları ,su soğan kurunu mu yapsak acep

ayy 8 haziran benim doğum günüm.. sanırım benim yeni batta öyle birşey olacak bakmadım bu ay bakmayacağım da

Merhaba Arkadaşlar :)

Ben aranıza çok yeni katıldım henüz bir kaç saniye oldu olmadı. Daha önceden uzaktan sizi takip ediyordum. 1.5 yıllık evliyim. Biz de artık yavaş yavaş bebek istiyoruz ama üzerine düşe düşe olsun da istemiyoruz. Dün kadın doğum doktorunda muayene oldum. Doktor herhangi bir kistim vs olmadığını söyledi. 1 sene deneyip ondan sonra olmazsa üzerinde titizlenmemiz gerektiğini belirtti. Şu an için bir sorun gözükmüyor diyorlar. Ramazanın da içerisindeyiz ben bu ay için ovülasyon testi ile gün takibi yapmayı planlıyorum :) Sizlerle de süreçte birlikte olmak isterim. Bu arada folik asitte yazdı ona da başlıcam. Herkese çokça sevgiler.

Merhaba Arkadaşlar :)

Ben aranıza çok yeni katıldım henüz bir kaç saniye oldu olmadı. Daha önceden uzaktan sizi takip ediyordum. 1.5 yıllık evliyim. Biz de artık yavaş yavaş bebek istiyoruz ama üzerine düşe düşe olsun da istemiyoruz. Dün kadın doğum doktorunda muayene oldum. Doktor herhangi bir kistim vs olmadığını söyledi. 1 sene deneyip ondan sonra olmazsa üzerinde titizlenmemiz gerektiğini belirtti. Şu an için bir sorun gözükmüyor diyorlar. Ramazanın da içerisindeyiz ben bu ay için ovülasyon testi ile gün takibi yapmayı planlıyorum :) Sizlerle de süreçte birlikte olmak isterim. Bu arada folik asitte yazdı ona da başlıcam. Herkese çokça sevgiler.

Hosgeldin canim, bende yeniyim baya. Benim Doktor da ayni seyleri söyledi ve folik haplarini kullanmami söyledi.
Allah gönlüne göre versin canim.

Hosgeldin canim, bende yeniyim baya. Benim Doktor da ayni seyleri söyledi ve folik haplarini kullanmami söyledi.
Allah gönlüne göre versin canim.

Teşekkür ederim. Aslında benim takvimime göre yumurtlamam 8 Mayıs gözüküyordu o güne ait bir çalışmam da bulunuyor ancak. Tabi sonrasına bu pazartesi deli gibi hasta oldum. Hastanede kan tahlilimde enfeksiyon olduğu çıktı. eÇok fazla kasık ağrım ve bel ağrım oldu bir ümitlenmiştim ama maalesef değilmiş :):) Doktor dün ultrasonla muayene etti üstten oluyor sanırım :) Rahmin hemen kendini gösterdi hiç uğraştırmadı diyor bana. Dedim benim ki showman :KK70: sever öyle şeyleri. Biraz da bilinçlenmek istemiştim bu konularla hiçte alakam yok. 1 yıl ürtiker için tedavi gördüm. Şimdi vücudumu ilaçlardan arındırmışken artık bir çocuğum olsun istiyorum. Bu mübarek günlerde mevlam inşallah gönlünden geçen herkese nasip eder. :):)

Valla bana iki hafta sonra gel dedi şimdi pazartesiyi bekliyorum. Belki kendiliğinden çatlar diye düşünüyordur :))
Evet bana öyle yaptı cumartesi almıştı kontrole kendiliğinden çatlayıp çatlamadığını görmek istiyorum dedi sen her şartla pazar akşamını değerlendir demişti pazattesi gittiğimde çatlamamıştı iğneyi yapıştırdı :)))

X