Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Delirdik ama 3 Nisa’nda ağlamaya başlıcam ve iki üç gün ağlıcam
Ve sora öbür bata kadar ortadan kaybolup bi soraki bat yine gelip kafayı yicem:silah:
Hersheyi bosh ver be tatlim bir gun olacak Allah kaderimize bir gunu yazmish o gune kadar sabrli shikayet etmeden beklememiz lazim sen agliyinca olacakmi hayir onun icin uzulmek yok bundan sonra:)))inshAllahda bu ay tutmushtut

Yok anam gerek yok evm gibisi yok kaynanam çok konştgu için aynı evde yaşayamm :) ondan böle iyi cnm arada giderm en iyisi:)
Bende oyleyim benim kayinvaliden cok tatli cok sheker kadin cokda genc dushunceli kendi istemedi onunla kalmamizi ilk gunden ayriyiz biz)))))gorunush itibariylada dushunce bakimindanda ayniyiz:-) ama yinede kalamam onla ben cok temizliyi severim kaynanamin eviyse sanki copluk:KK12:

Bende oyleyim benim kayinvaliden cok tatli cok sheker kadin cokda genc dushunceli kendi istemedi onunla kalmamizi ilk gunden ayriyiz biz ama gorunush itabiylada dushunce bakimindanda ayniyiz:-) ama yinede kalamam onla ben cok temizliyi severim kaynanamin eviyse sanki copluk:KK12:
Aynı resmen kız kaynanamız benmkide tatlı iyi ahh böle herşeye cevbı olmasa karışmasa daha iyi olcakta neyse :) cnm ben dedim ayrı ev eşimde sağolsun ne dedysem yaptı aslında benm evliliğmde neler oldu bilsen burdan sölemek istemyrm 2 ay baya dolu doluu geçti:KK66: öle anlcn

Aynı resmen kız kaynanamız benmkide tatlı iyi ahh böle herşeye cevbı olmasa karışmasa daha iyi olcakta neyse :) cnm ben dedim ayrı ev eşimde sağolsun ne dedysem yaptı aslında benm evliliğmde neler oldu bilsen burdan sölemek istemyrm 2 ay baya dolu doluu geçti:KK66: öle anlcn
Kizzs beni sormayaaaaa:KK70:burda analatilacak sheyler degil:KK5:yok bizimki dirdirci degil hicbisheye karishmiyor hicbisheye cok zaman shashiriyorumki insan ogluna gelnine biraz karishmazmi yaa kocamda soyluyorki oha sen bir kayinvalide olacaksinki gelinle hergun sacsaca bashbasha:KK70:

Kizzs beni sormayaaaaa:KK70:burda analatilacak sheyler degil:KK5:yok bizimki dirdirci degil hicbisheye karishmiyor hicbisheye cok zaman shashiriyorumki insan ogluna gelnine biraz karishmazmi yaa kocamda soyluyorki oha sen bir kayinvalide olacaksinki gelinle hergun sacsaca bashbasha:KK70:
Ne guzel iste cok sanslisin o zaman :)))

Allah aşkına arkadaşm öpte başına koy inan ilgisiz kaynana daha iyi ben sırf kaynanam artk cok karşmasndan bunaldm hep kavga oluyrdu rşimle o yuzdn dyrm baya şeyler yaşadm şükret kız vallahi ki:)

Allah aşkına arkadaşm öpte başına koy inan ilgisiz kaynana daha iyi ben sırf kaynanam artk cok karşmasndan bunaldm hep kavga oluyrdu rşimle o yuzdn dyrm baya şeyler yaşadm şükret kız vallahi ki:)
Ediyorum kiz:))))kayinana sohbetine demishsin baya sheyler yashadigini bense kocanla ashk meshk anlamishim kendi yorumumuda ona gore yaptim:KK66::KK70:

Hersheyi bosh ver be tatlim bir gun olacak Allah kaderimize bir gunu yazmish o gune kadar sabrli shikayet etmeden beklememiz lazim sen agliyinca olacakmi hayir onun icin uzulmek yok bundan sonra:)))inshAllahda bu ay tutmushtut
Sağol canım benim inşallah❤️❤️❤️ Allah razı olsın senden

X