Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Delirdik ama 3 Nisa’nda ağlamaya başlıcam ve iki üç gün ağlıcam
Ve sora öbür bata kadar ortadan kaybolup bi soraki bat yine gelip kafayı yicem
Hersheyi bosh ver be tatlim bir gun olacak Allah kaderimize bir gunu yazmish o gune kadar sabrli shikayet etmeden beklememiz lazim sen agliyinca olacakmi hayir onun icin uzulmek yok bundan sonra:)))inshAllahda bu ay tutmushtut

Yok anam gerek yok evm gibisi yok kaynanam çok konştgu için aynı evde yaşayamm :) ondan böle iyi cnm arada giderm en iyisi:)
Bende oyleyim benim kayinvaliden cok tatli cok sheker kadin cokda genc dushunceli kendi istemedi onunla kalmamizi ilk gunden ayriyiz biz)))))gorunush itibariylada dushunce bakimindanda ayniyiz ama yinede kalamam onla ben cok temizliyi severim kaynanamin eviyse sanki copluk

Aynı resmen kız kaynanamız benmkide tatlı iyi ahh böle herşeye cevbı olmasa karışmasa daha iyi olcakta neyse :) cnm ben dedim ayrı ev eşimde sağolsun ne dedysem yaptı aslında benm evliliğmde neler oldu bilsen burdan sölemek istemyrm 2 ay baya dolu doluu geçti öle anlcn

Kizzs beni sormayaaaaaburda analatilacak sheyler degilyok bizimki dirdirci degil hicbisheye karishmiyor hicbisheye cok zaman shashiriyorumki insan ogluna gelnine biraz karishmazmi yaa kocamda soyluyorki oha sen bir kayinvalide olacaksinki gelinle hergun sacsaca bashbasha

Ne guzel iste cok sanslisin o zaman :)))

Allah aşkına arkadaşm öpte başına koy inan ilgisiz kaynana daha iyi ben sırf kaynanam artk cok karşmasndan bunaldm hep kavga oluyrdu rşimle o yuzdn dyrm baya şeyler yaşadm şükret kız vallahi ki:)

Ayy hakikaten miiii bende olmaya basladii ama ona yoramiyorum umutsuz bir umit benimkisiii
Vallahi canm öle yazdı benmde öle Islaklık yumurtlama olamaz geçti belki vardır koz bizdede sende gazda var mı benm yumurtlamadn snra oldu hep gaz:)

Allah aşkına arkadaşm öpte başına koy inan ilgisiz kaynana daha iyi ben sırf kaynanam artk cok karşmasndan bunaldm hep kavga oluyrdu rşimle o yuzdn dyrm baya şeyler yaşadm şükret kız vallahi ki:)
Ediyorum kiz:))))kayinana sohbetine demishsin baya sheyler yashadigini bense kocanla ashk meshk anlamishim kendi yorumumuda ona gore yaptim

Hersheyi bosh ver be tatlim bir gun olacak Allah kaderimize bir gunu yazmish o gune kadar sabrli shikayet etmeden beklememiz lazim sen agliyinca olacakmi hayir onun icin uzulmek yok bundan sonra:)))inshAllahda bu ay tutmushtut
Sağol canım benim inşallah Allah razı olsın senden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…