Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba doktora gittim bugün rahmimin çok kalın olduğunu söyledi adetime iki gün var ya adet olursun ya hamilesindir deri çok heyecanlıyım var mı böyle bir şey yaşayan

İnşallah <3

minik_prince canım benide ekler mısın geç mi oldu :) bat 13 mayıs.

Kızlar benim adetim normaldede bir kaç gün geçer zaten (her zaman değil) bat 2 gün var dün akşamdan beri aşırı ağız kuruluğu oldu sabah bi kalktım konuşmaya mecalim yok kuruluktan. 2 gün önce falan akşam yemek yedikten sonra birden başıma ağrı girdi aynı zamanda midem çok bulandı ağzımı açsam kusucaktim. (Midem açken ve ya sabahları uyandığımda bulanırdı zaten) o yüzden pek belirti olarak bakmıyorum. Aslında korunuyoruz (geri çekilme yöntemi ya da yıkıyorum) ama şüphelendim bakalım nasıl olucak

Kızlar merhaba doktora gittim bugün rahmimin çok kalın olduğunu söyledi adetime iki gün var ya adet olursun ya hamilesindir deri çok heyecanlıyım var mı böyle bir şey yaşayan
Benimde bata 2 gün var da, kan testi yaptı mı? ne dediniz doktora da muayene etti? gerçi bu ay benim pek umudum yok testllerim negatif çıkıyor ama adet olmadığım sürece o umudu taşıyorum

Öğrendiğimde ki değer 4 haftalıktı. Değer düşüpte geri yükseldiğinde 5 haftalıktı. ilk gebelikte olur diyorlar aslında herkes bir şeyler söylüyor. Ama zor işte Allah kimseye yaşatmasın
Amin inşallah sağlıklı güzel haber alırsın

tedavi goruyormuydun peki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…