Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim belirtim ara ara midem bulanıyordu birde çok sıcak basıyodu bide bacaklarım sızlıyodu canım
Çok sevindim hayırlısı olsun arkadaşım :))) geç döllenme değil gayet erken yakalamışssın erken oluşmuş daha regline var çünkü Bitanem :))) Allah’a emanet :)) hayırlı haberlerin devamı gelsin :))

Benim belirtim ara ara midem bulanıyordu birde çok sıcak basıyodu bide bacaklarım sızlıyodu canım
Çok sevindim hayırlısı olsun arkadaşım :))) geç döllenme değildir gayet erken yakalamışssın erken oluşmuş daha regline var çünkü Bitanem :))) Allah’a emanet :)) hayırlı haberlerin devamı gelsin :))

Canım bende gittim bugün klomenle devam edicez bu ay da, bir de eşinden sperm testi istedi. Eşim de strese girdi bende sorun çıkarsa diye :KK43: Allah’ın tez zamanda kavuştursun bizi bebişlerimize :) Mcz09 Mcz09
Amin. Stres yapmasın inşaallah bir sorun çıkmaz. Keçi boynuzu pekmezi çok iyi geliyor. Ki zaten sadece 1 sağlıklı sperm lazım yumoşa. Klomen bende işe yaramadı kist yaptı iki kere kullandım.

Canım bende gittim bugün klomenle devam edicez bu ay da, bir de eşinden sperm testi istedi. Eşim de strese girdi bende sorun çıkarsa diye :KK43: Allah’ın tez zamanda kavuştursun bizi bebişlerimize :) Mcz09 Mcz09
biz de bu ay 1 daha denicez eğer olmazsa eşim doktora gidelim diyo.benim de gidesim yok nasıl olcak bilmiyorum.eşler bizden çok stres yapıyolar zaten.

Merhaba kızlar bugün geldim doktora kese gözüktü şüküt ama çok küçük 5mm dedi kan tahlili istedi şimdi kan verdim sonıcınu bekliyorum anlamıyprum şimdi ne sorun var acaba

Kızlar merhaba ben 10 gün önce iğne vurulmuştum o günden beri adet sancılarım gibi ağrılarım var bu gün ise onume biraz leke gelmişti açık kahverengi sizce daha çok yok mu adetime bu arada benim adetlerim düzensiz ayın 18inde oldum normalde geç de oluyorum inşallah adet olmam yaa çok moralim bozuk

Merhaba kızlar bugün geldim doktora kese gözüktü şüküt ama çok küçük 5mm dedi kan tahlili istedi şimdi kan verdim sonıcınu bekliyorum anlamıyprum şimdi ne sorun var acaba
betana bakacaktır muhtemelen bir de progesteron gözün aydın artık endişe etme sadece dua edelim gelişsin bebişş kalbinin atışını görelimm:)

X