Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar günaydın. Bugün ovulasyon testimde nihayet çift çizgiyi gördüm. Yumurtlama ne kadar süre de gerçekleşiyor acaba eşim işte malum :) akşama ilişki olsa acaba saatini kaçırmış olur muyum
bende de bugün çift çizgi war fakat eşit koyulukta değil sanki hala ,seninkiler eşit koyulukta mi canim

Kizlar merhaba benimde yarin adet gunum saglik ocagina gidecegim kan testi icin gecen adetimin gectikten snraki 3.gununde rahim filmi cektirdim insallh tutunmustir yavrumuz insallah hepimiz saglikli sonuclar aliriz insallah

Kızlar merhaba ben bu ay femera kullandım ve cumartesi saat 5te ovitrelle iğne vurundum ertesi gun cok kasik ağrım oldu bu gün ise hem az da olsa uzayan akintim oldu hemde kasik batmalarim oluyor sizce çatlamış midir yumurtam nolur meraktan patlicamm

Hadi inşallah hayırlısıyla canım ,güzel haberlerini ver mutlaka
Insallah canimya rahim filminden snra 11. Gun ve bir gun arayla 3 kere iliski oldu iliskiden beri sag kasigimda batma ve agri olustu gecen pazar adet agrisi olustu agriyla beraber sari beyaz akinti geldikten snra yogun adet agrim oldu ama adetim gelmedi insallh gebelik sebebindendir gelmez adetim bide bugun acayip genital bolgemin sag kenari agriyor

Canm bilgim kadaryla uzayan akinti seffaf goruntu yumurta catlamasinin haberidir ama sen yinde bugunleri degerlendir akintini takip et

Canm bilgim kadaryla uzayan akinti seffaf goruntu yumurta catlamasinin haberidir ama sen yinde bugunleri degerlendir akintini takip et
Teşekkür ederim canım cevabın için ama bu gün az bi sey geldi sadece devam etmedi catlatma iğnesini vurali da 4 gün oldu nerdeyse acaba yeni mi çatlıyor dediğin gibi gün aşırı da değerlendiriyoruz

Olabilir canım bebiş inşallah hayırlısıyla

Teşekkür ederim canım cevabın için ama bu gün az bi sey geldi sadece devam etmedi catlatma iğnesini vurali da 4 gün oldu nerdeyse acaba yeni mi çatlıyor dediğin gibi gün aşırı da değerlendiriyoruz
Canm iliski olduktan snra ayagini kaldir gerekirse bir iki saat hic kalkma ayagini ve belini sicak tut gerekirse kat kat giyin ben bu ay byle yaptim yumurtaliklarim usumesin diye insallah tutar yavrumuz rabbim isteyen herkesin kucagini doldursun insallah

Amin Allah razı olsun bu güzel günlerde dualarim sizin gibi melek sahibi olmak isteyenlerle canım Rabbim kucaklarımızı en kısa zamanda doldursun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…