Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Zaman cabuk geciyor ya bi yandan da. İnsallah su mubarek gunde hepimiz gonlumuzdekilere kavusuruz ya.. insallah guzel haberler paylasalim.. benim bu ay da umudum yok da hos.. sen ne alemdesin

Amin amin inşallah öyle deme ya belli olmaz bu işler ,valla biz cumartesi pazar boş geçtik ama bugün ve yarını geçemem benim bat a daha var bugün tam 15 gün

Amin amin inşallah öyle deme ya belli olmaz bu işler ,valla biz cumartesi pazar boş geçtik ama bugün ve yarını geçemem benim bat a daha var bugün tam 15 gün
Ben pek degerlendiremedim genek olarak zaten. Bi de bu ay hic akintim olmadi nerdeyse ilk kez kuruluk oldu. Catlamadim diye dusunuyorum. Son 4gundur ates olcumune basladim ona gore de catlamis durumdayim. Ortaya karisik yani. Ama su an adet sivilcelerim hic olmadigi kadar bastu beni ayni sekilde agrisi sisligi ve kokusuda var :) o yuzden cok umutlanmiyorum .Aynen degerlendirebildiginiz kadar degerlendirin bu ara. Gerekirse hergun. esim yuzunden biz pek degerlndirmedik yine bu ay

Anladım canım yine de ümidini kesme ,bizde son 2 gündür eşim sayesinde boş geçtik ama bugünü gecemem artık

ateş ölçümünde ne gibi değişiklik oldu

İste ben onu anlayamadim yumurtlama zamani olcmedigim iciin. Su an 36.6 uzerinde sabite yakin degerlerde ilerliyor bu degerin uzeirnde olmasi yumurtlama oldugu anlamina geliomus
benimde 35.9 da sabit gitti bi kaç gün iki gündür 36.0 0.1 lik bir art iş war yumurtluyom mu bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…