Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar bugun adet sonrasi 10 veya 11.gunum.baslamis gibi yumurtlama dimi???
canım bu en yüksek seviyesi gibi duruyor aynı koyulukta diğer çizgiyle yumurtlama başlamış olmalı. Bu saatten sonra en az 8 saat aralıklarla lh testini yapıp koyuluğunun azaldığının takibini yapabilirsin . bu da zaten yumurtlanın olduğunu gösterir :)

Ayyyy cok gecmish olsun bashiniz sagolsun kuzumne kusuru kiz delimisin sadece dedim bi yazayimdualarimiz senile
Guzelim simdi geldi sonucum
Pzt 115
Csmba 197
Cuma 275 yani bgn
Intenette hep iki kati artis olmali yaziyor kimi yerde hamilelik yeniyse yuzde altmis artis diyor bünyeye göre degisiyormus
bilemedim???
ama kotu dusunmuyorum cunku kendimi iyi hissediyorum agrim sizim kotu habercisi hic bir agrim yok esimde sen bakma nete diyor
Aile hekimliginde yaptirdm pzt kendi kadin dogum dr gittcem
Belirti olarakta gogsumde montgomery tüberkülleri olusmus bu sabah nette arastirdim görsellerin aynisi bende
Gecen hafif bas agrim oldu bende hic olmaz
Bir de uyku hali geliyor fakat gecenin bir yarisi uyanip cok uykusuzluk yasiyorum 4 gundur
Aaaa sık idrar var
Birde atesim 37.2 veya 37.4 ates basiyor ve kalp atisim yatarken bile bazen cok hizli atiyor gibi hissediyorum

Kuzuuummm artmish cok shukur shimdi sen interneti bagla bir daha arashtirma falan yapma doktorlar kendileride kiziyoki her bir shey her insanda farkli oluyo bunyeler farkli netden arashdirmalar yapmayin die:))))) doktorun ne derse onu yap

Canım kalp çarpıntısı bende de oluyor çok fazla dr a söylemeyi unuttum bi problem çıkmaz inşallah

J Jeobus tebrik ederim Allah tamamını erdirsin insallah cok sevindim
bende pzt. Yolcuyum 4. Haftanin icindeyim telefonda doktorumla konustgmda hesapladik
Ben soyledim telefonda kan basinci artiyormus galiba oyle bsyler soyledi sende pzt soylersin icin rahat eder tatlim

Canm seni üzmek istemem ama artşın iyi artmsmş bak benm pzr 146 carşamba 522 olmştu cnm sennde öle artmalydı yavaş artmş bana öle geldi

Aynen olabilir canım inşallah pazartesinden sonra belli olur herşey. Çok teşekkürler inşallah sağlıklı bi gebelik geçiririz :)

İyim canım teşekkürler sen nasılsın? Çarşamba 573 tü bugün yine gel dedi dr gitmedim ama Pazartesi gidicem git gel sıra bekle çok yorucu oluyor
Ay cok shukur tatlim artmishhicbishey olmaz cefasini cekki sefasini goresinbunlar shimdilik ilk ashamalari atlat sora tadindan doymuyacaksin

InshAllah kuzumo ne demek heoimiz birbirimize destek olmaliyizsenide .yegenimizide opuyorum iyi bakin kendinize sicak dush falan alma

Canm seni üzmek istemem ama artşın iyi artmsmş bak benm pzr 146 carşamba 522 olmştu cnm sennde öle artmalydı yavaş artmş bana öle geldi
Anladım tatlım söylemen iyi tabiki temkinliyim az mı diye ama daha biraz once konustum doktorumla hesap yapti persembeye daha artabilir dedi pzt. Iptal ettik yavas artiyor bazi hamileliklerde olabiliyor sen persembe gel dedi
Henuz korkacak bsy yok kasik agrin siddtli mi kusma bulanti durumun nasil diye sordu hic biri yok bende henuz siddetli degilse korkma degerler degisebilir onemli olan keseyi gorebilmemiz dedi bende iyiyim Allah a sukur
iyiside kotusu de Allahtan hepsi kabulum
hayirlisi neyse hakkimda bekleyecegim
Kuzum senin 4. Hafta mı 146
3 gun sonra 522 olmustu
Yoksa bu hafta mi oldu sanirim 6. Haftadasin d mi

Canm benm adete iki gün kala 146. Cktı Aynen pazar. 6 haftalık olucam benim erken döllenmeydi cnm 4+5 ken kesemide gördm şükür inş sende görrsn keseni kese varsa sağlıklıysa cnm zaten korkma inş iyi haberler alırsın dedgn gibi olur pozitif olmanı sevdm:)

Evet canım simdi anladım demek istediğini sen merak etme hazirlikliyim herseye ) benimki az bende farkındayım ama kese yi görene kadar icimde yesertecegim filizimi
Olumsuz bir durum olursada vardır bir hikmet napalım daha cok guzel gunlerimiz var insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…