Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
minik_prince cnm ben dün kasik ağrısından acillik oldum iki gündür ağrı var diyodum ya bide apandistten şüphelendiler korkudan öldüm dirildim orda kanda gebelikte bakıldı negatif çıktı malesef akıntıda var deyince ıdrar yolu enfeksiyonu olabilir dendi 4 tane ilaç yazıldı serum takıldı yeni kendime geldim biraz..bebek için ugrasirken ben üşüttüm alışık olmayınca tabi

Koyuluk ayni sanki canim bakarmisiniz

Eklentiler

• 20180420_221312.jpg
    31 KB · Görüntüleme: 41
Adetime 4 gun geciktiydi bugun ikinci testi yaptim ama bisey cikmadi adette olmyorm benden bukadarmiş pilim bitti sanrm yumurtlamiyom galiba of ya doktora gitsem simdi dayicak hapi neyse nezman gelirse gelsin takmicam artk aman ya taktikva stres olyom

Ay kuzum cok gecmish olsun moralini bozma adetine var daha

Benim hic belirtim nerdeyse yoktu. Adet öncesi ağrılar sancılar dısında. Bir tek batışma olduğunda karnımın içi kaşınıyordu dediğim gibi şuan da bile resmen adet sancısı cekiyorum. Sanki heran adet olcakmısım gibi. O yüzden hiç ağrılarla negatif diye düşünme canımm benim mide bulantım bile henşz baslamadı. Yani belirti olmasına hiç gerek yok sen güzel düşün güzel olsun ve allah isteyen herkese sağlığıyla kucagına almayı nasip etsin. Hamile olmak da bir sorun o yüzden artık bu şekilde dua ediyorum çünkğ bebek doğana kadar ne olacagı belli olmuyor

Basınız sağolsunnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…