Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet bencede mucize.ve ben o mucizeden istiyorum.sperminde kuvvetli olmasi lazim bazan bana oyle geliyorki speemin hepai disari akiyor hemde bende pki var yumurtlayamiyorum.onceki yorumlari okuyamadim bebek varmi sende?yoksa da sorun ne?
kuzum ben henüz 7 aylık evliyim gecen ay karar verdik cocuk sahıbı olmaya , geçen ay pek ilişkiye işte yatmaya falan özende göstermedim pek bilmediğim için şimdi adetim yeni bitti yeni bir ay bakalım dua ile hayırlısıyla gelsin mucizelerimiz :))))))

kuzum ben henüz 7 aylık evliyim gecen ay karar verdik cocuk sahıbı olmaya , geçen ay pek ilişkiye işte yatmaya falan özende göstermedim pek bilmediğim için şimdi adetim yeni bitti yeni bir ay bakalım dua ile hayırlısıyla gelsin mucizelerimiz :))))))
Insallah bende bes ayi sonlandirdim.ama 5 ay dir korunmadik olmadi bakalim

Aytencim selamlarr ben de hamileyim haftaya gideceğim doktora, 18i idi bat adet gününde yaptım bir de dün tekrarladım idrar testini gördüm çift çizgiyi..:)
Allahım bu cuma mübarek günün hürmetine bekleyenlere hayırlı haberler inşallah
Ayyyy kuzum cok sevindim:KK19:hayirli olsun guzel haberlerin devamini bekliyorum:anneadayı:Allahim sagsalim kucaginiza almayi nasip etsin:anne::emir_bebek:

pc de giriyorum ben kasasında problem var (usb girişinde) pcye atamıyorum bir ara bir şekilde halledecem inşallah..

Aytencim selamlarr ben de hamileyim haftaya gideceğim doktora, 18i idi bat adet gününde yaptım bir de dün tekrarladım idrar testini gördüm çift çizgiyi..:)
Allahım bu cuma mübarek günün hürmetine bekleyenlere hayırlı haberler inşallah
Hayırlı olsun canım. Allah hayırlı evlat eylesin inşallah.. :) dua et bize de. Biz de o güzel haberi alalım tez zamanda hayırlısıyla inşallah. Ne zamandır denemelerdeydin?

Hayırlı olsun canım. Allah hayırlı evlat eylesin inşallah.. :) dua et bize de. Biz de o güzel haberi alalım tez zamanda hayırlısıyla inşallah. Ne zamandır denemelerdeydin?
sağol canım amin hayırlısıyla inşallah .. 9 aydır deniyorduk.. Sizi de bekletmesin rabbim hayırlı vakti zamanında nasip etsin

Kizlar bugun adet sonrasi 10 veya 11.gunum.baslamis gibi yumurtlama dimi???

Eklentiler

• 1524223352803-124917026.jpg
    1524223352803-124917026.jpg
    24,8 KB · Görüntüleme: 34
minik_prince minik_prince
K.bakma canım yazamdım pzt 115 carsamba 197 ye yukselmis bgn tekrar bekliyorum yaptirdim bir saat sonra cikar sonuclar
Bu arada esimin buyuk teyzesi vefat etti carsamba kan verdikten sonra iki senedir rahatsizdi biz ilgileniyorduk doktor isleriyle falan moralimiz bozuldu bende giremedim buraya
Teyzemizin selasi verilirken 10 yasindaki kopegimiz kucagimda oldu 4 aydir kanser tedavisi goruyordu bir bacagi alinmisti 2 ay once guzel kizim benim
Esimde cenaze isiyle ugrasiyordu bende evde kopegim kucagimda tek basimaydim biz yazlik yerdeyiz komsu da yok o an yanimda cok fena oldum
K.bakmayin moral bozmayim simdi iyiyiz Allahın izni ile bugunku sonuc cikinca yazacagim insallah
Sizlerde durumlar nasil kizlar guzel haberler istiyorum :KK66:

K.bakma canım yazamdım pzt 115 carsamba 197 ye yukselmis bgn tekrar bekliyorum yaptirdim bir saat sonra cikar sonuclar
Bu arada esimin buyuk teyzesi vefat etti carsamba kan verdikten sonra iki senedir rahatsizdi biz ilgileniyorduk doktor isleriyle falan moralimiz bozuldu bende giremedim buraya
Teyzemizin selasi verilirken 10 yasindaki kopegimiz kucagimda oldu 4 aydir kanser tedavisi goruyordu bir bacagi alinmisti 2 ay once guzel kizim benim
Esimde cenaze isiyle ugrasiyordu bende evde kopegim kucagimda tek basimaydim biz yazlik yerdeyiz komsu da yok o an yanimda cok fena oldum
K.bakmayin moral bozmayim simdi iyiyiz Allahın izni ile bugunku sonuc cikinca yazacagim insallah
Kıyamam.... başınız saolsun başın saolsun çok üzüldüm dilerim bunca olandan sonra mucize seninle olur arkadaşım ...

Kıyamam.... başınız saolsun başın saolsun çok üzüldüm dilerim bunca olandan sonra mucize seninle olur arkadaşım ...
Amin tatlım amin hepimizle insallah
Esim hatta köpegimize cok bagliydi dedi ki eger bebegi ogrenmis olmasaydi simdi bu kadar ayakta duramazdim
Insallah pzt kontrole kendi doktoruma gittgmzde alacagiz o mucizeli haberi saglikli diye
Bu arada bir kopek bir kedimiz daha var onlarda sahiplenmistik 3 senedir bizleler bende onlarla moral buluyorum hayat bu Allah iyisinide kotusunude bizler icin daha iyi bilir
Insallah her isteyene kismet eder rabbim

Ayyyy cok gecmish olsun bashiniz sagolsun kuzum:KK19:ne kusuru kiz delimisin sadece dedim bi yazayim:KK19:dualarimiz senile:dua::anneadayı::KK200:

X