Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah kuzum benim :)) hayırlısı olsun maşallah arkadaşıma :))) Peki batmaların tek yönlümüydü benim ilk soldu 3 gün sonra sağa geçti bu arada 23mm olan yumurtam solda idi sonra sağda batma oldu ve şuanda sağlı sollu akıntım da yumurta gibi .. bilmiyorum bende seninde böylemiydi batmalar bide iğne denmidir bilgin varmı ?birde iğne olduğumuz günden mi sayıcağız

Saoll canımm darısı basına. Sorularına gelince benmde sol yumrtamdı ve dediğin gibi ilk orda oldu batışma sonra sağ tarafa gecti ondan sonra ikisi karısık zamanlarda batıyırdu. Bendeki en belirgin belirti batısmanın olduğu yerler kasınıyordu. Gün sayarken de iğneden sonraki gnden itibaren sayılıyor.inş senden de güzel haberler alıcazz dualarım seninle ve diğer arkadaşlarımla. Bşde akıntım beyaz krem gibi kıvamlıydı şimdi de var ama adet dönemim geldiği için oluyormus bilenler öyle diyor

Aminnn :)Benimde aynen böyle işte kuzum bakalım nasipse hayırlısı ile olsun inşallah diorum bende an geliyor 0 belirti o zaman da korkuyorum :)) hertürlü tırsıyorum :)) belirtilerin sürekli miidi seninde kısa süreli de olsa olmadığı oldumu buda son sorumdu :))) teşekkürler yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum :)))) teşekkür ederim ilgine alakana kuzum çok

Ay kuzum ayni benim gibi olmushsun bendede 6 haftaliginda gelishmediyini soylediler ama ben kotu olmadim yani depresiyalara dushmedim ben surekli kendi kendime soyluyorum aklima bebegim geldikce bunu bilki saglikli olsaydi bizimle kalirdi bosh ver dushunme kismet degilmishama sana bi tavsiyem korunma direk hamile kal benim ablam ve bir cok kishi ilk adetini gordukten sonra hemen hamile kaldilar ama ben 4 ay korundum hemde tedavi falan yaptirdim ilk denemem tutmadi hicbir sorunun yoksa korunma hemencicik hamile kal

Kuzum ovulasiyon testiyle hamilelik testi yapmak bosh shey takilma oyle sheylere:)))6 ci gun kaldi inshAllah hamishlik testini atarsin cift cizgili

Evet kizlar 2 gun önce 280 olan beta degerim bugun 720 çıktı. Çok çok mutluyum. Doktorum çarşamba günü gel bakalım ultrasonda dedi allahim inşallah hepimize hayirlisini versin.
Ayyy kuzum gercekten cok sevindim Allahim sagsalim kucaginiza almanizi nasip etsin inshAllah

Ayyyy kuzum cok sevindim guzel haberlerin devamini bekliyorummmmstress yapma hershey guzel olacak mersk etme

Ben her zaman nesheli biriyim kuzum iyiyim yani asil sen nasilsin bata kac gun kaldi iynenin kacinci gunu??belki bir test yapsan???
Deli kızım benim :)) iyiyim kuzum sayıyoruz gümleri şuan itibari ile 3 kaldı :)) iğne vurulduğum günğnsayarsak 12 saymazssak 11 :) yapmam yarında diorum geçsin bakalım bi kuzum hep neşeli ol allahım bozmasın :))) neşene neşe gelsin tez vakitte :)

InshAllah kuzum:)))yada vazgectim yapma daha erkenmish bekle sen guzel bir haber istiyorum Allahim eziyyetinin,sabrinin karshiligini versin inshAllah

InshAllah kuzum:)))yada vazgectim yapma daha erkenmish bekle sen guzel bir haber istiyorum Allahim eziyyetinin,sabrinin karshiligini versin inshAllah
Amin Bitanem sırf benim değil hepimizin :)))) yapmıyım demi daha var :) zati regl olcak gibi ağrım var şuanda :)) göğüslerim çok acıyordu hafifledi böyle bir var bir yok :)))) dalga geçiyor sanırım benimle :)))

Bugüne kadar adet sancım ve batışmalar dewam etti. İş yaparken ayakta cok kalınca arttı ağrılar ve batma hissi. Bakalım bugün ne olacak. Hepinizden güzel haberler bkliyorumm tez zsmnda inşşş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…