Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet kizlar 2 gun önce 280 olan beta degerim bugun 720 çıktı. Çok çok mutluyum. Doktorum çarşamba günü gel bakalım ultrasonda dedi allahim inşallah hepimize hayirlisini versin.
Evet kizlar 2 gun önce 280 olan beta degerim bugun 720 çıktı. Çok çok mutluyum. Doktorum çarşamba günü gel bakalım ultrasonda dedi allahim inşallah hepimize hayirlisini versin.
Gözün aydınn canımm allah sağlığıyla kucagına almayı nasip etsin inş

Kız sen nie test yapıyorsun :)) doktor ultrasondan yumurtalarına bakacak kuzum ölçücek durumunu ona göre seni yönlendirecek :)) iğne vurulcak mısın sen Peki ? Çatlatma iğnesi
:))) ben test yapmıyorum merak işte kafama takıldı :))) güldürdün beni bu ilk tedavi hiç bilmiyorum doktor ne yapacak ondan hep soruyorum

:))) ben test yapmıyorum merak işte kafama takıldı :))) güldürdün beni bu ilk tedavi hiç bilmiyorum doktor ne yapacak ondan hep soruyorum
Normal prosedürde takip edecek yumurtları benim öyle oldu şahsen ama ben 9.gğn gitmeye başladım sonrada 13.gün iğne yapıştırdı gerisi top sizde Allah’ta dedi :)))

Hadi o zaman hamilelik haberini önce sen vercen :))) sonra da inşallah ben
Valla böyle daha zor biliyormusun zormuş Yani benim için diğer türlü de kasılıyorsun ama bilmiyorsun bazı şeyleri böyle bile bile daha değişik .. mesela korkuyorum ben çok birde belirtilerim var mesela göğüslerim acayip sızlıyor bugün ama hepsi iğneden mi normalmi bilmiyorum daha kasıldım ben böyle kuzum sende inşallah öyle olmasın :)) inşallah hayırlısı ile hepimiz alalım güzel haberleri ama ben çok korkuyorum olmucakmış gibi geliyor

Kizlar yardiiminiza ihtiyacim var. Cocuk icin tedavi goren biri bana bilgi verebilir mi ? Ne olur nasil olur hastaneye sik gidilir mi tedavi sureci nasil vs vs. Sahsi bir konu icin bunu ogrenip oyleymisim gibi anlatmam gerekiyorda. Yardimci olan olursa cok sevinirim.

Valla böyle daha zor biliyormusun zormuş Yani benim için diğer türlü de kasılıyorsun ama bilmiyorsun bazı şeyleri böyle bile bile daha değişik .. mesela korkuyorum ben çok birde belirtilerim var mesela göğüslerim acayip sızlıyor bugün ama hepsi iğneden mi normalmi bilmiyorum daha kasıldım ben böyle kuzum sende inşallah öyle olmasın :)) inşallah hayırlısı ile hepimiz alalım güzel haberleri ama ben çok korkuyorum olmucakmış gibi geliyor
Çok haklısın canım ama hiç bir şey bilmeden de adet gününden sonra hamile olmamak çok zor en azından yumurtladığım günü bilip uğraşırsam denedim ama olmadı derim. Diğer türlü her gün yaptım da yumurtlama günü yapamadım diye kendi kendimi yemiycem anlatabildim mi :) herşey bebişler için

Birde benim bugün akşam üzeri beyaz pıhtı şeklinde vajinamda akıntı vardı bir parmak kadar kesinlikle sıvı değildi yumuşak katı bir şeydi bir bilgisi olan varmı

Kizlar yardiiminiza ihtiyacim var. Cocuk icin tedavi goren biri bana bilgi verebilir mi ? Ne olur nasil olur hastaneye sik gidilir mi tedavi sureci nasil vs vs. Sahsi bir konu icin bunu ogrenip oyleymisim gibi anlatmam gerekiyorda. Yardimci olan olursa cok sevinirim.
Canım istersen ben sana söyle anlatayım brn mesela pko luyum yumurtam düzenli catlamıyordu ve yumurta takibi için belirli güblerde doktor seni çapırıyor ayda 4 kere gitmişkiğim varv Merak ettiğin bir şey olursa sorselimden geldiğince yatdımcıy
Ilmaya calısırım

ay ben de adetten sonra her gün akşam 8 gibi yaptım ve o kadar silikti ki anlatamam :110: 15. günün sabahı başladı koyulaşmaya akşam daha koyu 16. günün sabahı en koyuydu ve sonra silikleşmeye başladı canım. yükseliyor yanii raat ol :ıslık:
hmmm koyulaşmaya başladığında mı başlanıyor yakinlaşmaya kaç gün koyu oluyor, kadın dogumcularin ultrasonla yumurtanın geliştiğini görüp söylemeleri çok basit aslında,keşke soyleseler

Canım istersen ben sana söyle anlatayım brn mesela pko luyum yumurtam düzenli catlamıyordu ve yumurta takibi için belirli güblerde doktor seni çapırıyor ayda 4 kere gitmişkiğim varv Merak ettiğin bir şey olursa sorselimden geldiğince yatdımcıy
Ilmaya calısırım
Cok tesekkur ederim canim. Gerektiginde daha detayli bilgi alabilirim cok saolasin

E Eslasaydam sen naptın canım bir değişiklik bir belirti hşssediyor musun bugün iğnenin kacıncı günü senin
Canım iğne olduğum günü sayarsak 11 belirtiler bugün göğüs hassasiyeti fazlalaştı batmalarım da var regl olcak gibi oluyor arada İşte ama bilmiyorum iğne etkisimi sen nasılsın kuzum

Canım iğne olduğum günü sayarsak 11 belirtiler bugün göğüs hassasiyeti fazlalaştı batmalarım da var regl olcak gibi oluyor arada İşte ama bilmiyorum iğne etkisimi sen nasılsın kuzum
Bende de batışmalar cok oluyordu ve iğneden midir diye 12 gününde test yaptım pozitf cıktı 13.günü emin olmak için bir daha yaptım bu sefer bir tık daha koyu cıktı. Doktora gittim kan verdim ve cook şükür hamileyin. Sende istersen yarın bir test yap ama erken cıkmaya bilir de. Çünkü bnm 13.günü 81 cıktı bhcg sanırım ondan direk testte cıktı herkeste aynı hızı gösterir mi bilmiyorum ama senn için ve isteyen herkes için dua ediyorum. İnşİhepiniz en yakın zamanda güzel haberi alırsınız

X