Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlarrr ovulasyon ayın 10 daydı dünden beri çok sağ kaşığım ağrıyo akıntıda var dayanamadım test yaptım az önce negatif ya..olsa 9 günde çıkmazmıydı?
Genelde 10 12gun arasi cikabilir diyorlar kaldi ki erken testlerde yaniltici onlatin uzerinde bile bat gunu yapin diye yaziyorlar. Testler kafa karistirici canim

Genelde 10 12gun arasi cikabilir diyorlar kaldi ki erken testlerde yaniltici onlatin uzerinde bile bat gunu yapin diye yaziyorlar. Testler kafa karistirici canim
Erken test değildi zaten cnm normal gebelik testi ne bilim kasigim çok cız cız ağrıyo uzayan seffaf beyaz gibi akıntı falanda oldu oluyo ara ara ne bilim yaa offfff.

selam kızlar,nasılsınız?
mesajların hepsini okuyamadım.var mı aramızda güzel haber alan?
benim dün akşam saat 10 gibi sağ kasığımda acaip batma oldu.ağlayacaktım nerdeyse.neden olmuş olabilir var mı fikri olan ya da böyle bir şey yaşayan?yumurtlama haftamdayım bu arada.

Hayırlı günler herkese
Affınıza sığınarak birşey soracağım. İlişki sonrası sizdende akıntı gliyormu boşalmadan dolayı.
Yumurtlama günüme daha var . İlişki sonrası yatıp uzanmak hemen kalkmamamk mı gerekiyor. Ben koştur koştur banyoyaya gidiyorumda
Yanlışmı yapıyorum ve sanki boşalma sonrası benden akıntı gelince bebek ihtimali düşüyormuş gibi hissediyorum.

hayır ihtimal düşmüyor ulaşması gerekenler gidiyor zaten. hemen kalkmamak önemli tabi bi yarım saat yatsan yeterli. içeride depo yok sonuçta hepsini biriktiremez elbette dışarı atacak

Gunaaydinn guzellikleeer ❤ Sezerbusra21 seni sevdigimizden takiliyoruz biz goz agrimizzzz :)) @Eslasaydam saol canim benimm :) aytiyle biz daha leylek muhabbeti devam iste napcaaan :)) sizler bizi daha da neselendirin iste :))
Biliyorum kuzum bende şaka yapıyorum zaten :) günaydınnn sanada cnm:)

hayır ihtimal düşmüyor ulaşması gerekenler gidiyor zaten. hemen kalkmamak önemli tabi bi yarım saat yatsan yeterli. içeride depo yok sonuçta hepsini biriktiremez elbette dışarı atacak

Haklısınız tabi. Daha önceden böyle bişey olmadıda sanki sonlarda biraz yoğunlaştıda normal mi diye sormak istedim

Kizlar gec yumurtladim bu ay ve ustunden sadece 10 gun gecti dun 29. Gunde yani progesteron olcturdum ve 11.37 cikti bir doktir arkadasa danistik ve normal ustunde bir gebelik testi yapsin demis az once bir gebelik testi yaptim laboquick marka ve silik cikti bir saat sonrada doktor randevum var ondan kan testide isticem ins bu test dogrudur 10 gunde hemen idrar cikarmi

Hayırlısıyla inşallah güzel haberler alırsın cnm..belirti bişeyin varmı ayın kaçında oldu yumurtlama Tam?benim bugün 9.gün dayanamadım test yaptım ama hiçbişey yok

Hadi inshAllah kuzum guzel haberlerle gel:)))))))))ola bilir cika biliyo bazi kishilerde bosh ver nasil olsa kan testi verecen)))haber ver bize

Hayırlısıyla inşallah güzel haberler alırsın cnm..belirti bişeyin varmı ayın kaçında oldu yumurtlama Tam?benim bugün 9.gün dayanamadım test yaptım ama hiçbişey yok
Sen yanlish yapmishsin kuzum doktorlar bile soyluyor adet gecmeden test yapilmaz sora negatifi gorup kendinizi uzuyorsonuz en kesin sonuc adetin 1 hafta gecikmesiyle alinan sonhctur:)))batin ne zamanki senin???

Erken test değildi zaten cnm normal gebelik testi ne bilim kasigim çok cız cız ağrıyo uzayan seffaf beyaz gibi akıntı falanda oldu oluyo ara ara ne bilim yaa offfff.
O zaman sen yanlish hesaplamishsin sen shimdi yumurtluyorsun hemencicik ilishkiye gir kesin soyluyorum sana

Selam kuzum biz iyi sen nasilsin???yumurtladigindan ola bilir bu ay na kadar ilishkide ola biliyosan ol hemde yumurtlama haftasindasin cok cok ilishkide ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…