Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayirli gunler kuzum evet yanlish yapiyosun doktorlar bile soyluyor spermin rahim agzina girmesi lazim hemen kalkdiginizda yetishemiyor ve hepsi dishari akiyor 20 dakika uzanmalisin en azindan:)))herkesde akiyor misal bendede akiyor ama 40% kaliyor yarin kalkdigimda goruyordumki o 40% de geliyo yani o benim iceri giden kismim

kırmızı kart gördüm bugün kızlar benim regl bazen 24 bazen 25 bazen 28 olduğundan ben yumurtlamayi tutturamiom sanirim yeni bat 14 mayıs yazın listeye bir gün erken oldum bu ay
Ayyy kuzum kismet degilmish uzulme onun icin sen sik ilishkiye girki tutturasin yoksa boyle bilmiyeceksin

Merhaba kızlar,

Daha önce Ocak Şubat Mart batını bekleyenler grubundaydım ve Şubat ayında hamile kaldım. Malesef ki 8. haftada bebeğimin kalbi durduğu için geçen ay kürtaj olmak zorunda kaldım. Buayda korunup Mayıs ayında tekrar hamile kalmak istiyorum Allah nasip ederse. Rabbim herşeyin hayırlısını versin. Halen atlatabilmiş değilim

Kızlar ya bi de size bişey danışıcam adetin 12.gününde ovulasyon testine göre yumurtlamış görünüyorum. Bugün adetin 20.günü Yani bat’a 6 gün kala ovulasyon testi bu şekilde çıkıyor. Bi bilgisi olan var mı?

Eklentiler

• DCCA4294-BA32-4B26-8106-1847FEF5D6DB.jpeg
    52,6 KB · Görüntüleme: 38
kırmızı kart gördüm bugün kızlar benim regl bazen 24 bazen 25 bazen 28 olduğundan ben yumurtlamayi tutturamiom sanirim yeni bat 14 mayıs yazın listeye bir gün erken oldum bu ay
canım ben de hep adetlerim düzenli olur 28 günde tekrarlar ve bütün programlara göre 14 gn öncesi yumurtlama tarihi gösteriyordu . ben bu ay lh testlerinden kullandım ve tahmin edilen tarhlerden 2 gün sonra yumurtladığımı gördüm. hatta sen de okumuşsundur adetine 2 gün kala yumurtlayanlar okudum ben burda. O yüzden bence yumurtlama testi kullanmak mantıklı .. insan o günü tutturacağım diye her gün her gün strese giriyor o yüzden eğer kullanmadıysan ve yumurtlama tarihini öğrenmek istiyorsan o testleri kullanmanı öneririm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…