Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haa oylemi dedin benim kafam gidoyu galiba yavash yavash:-) inshAllah bitanem istediyin gibi olsunda dushuncelerden kurtulasin ama doktor daha kan istemeyeck sadece ultrasonla bakacak:))))
Istemesin daha iyi ben tahminen oralara ciktigini hesap ediyorum :) ultrasonda goreyim de insallahhhhh :anne:cok sagol iyi dileklerin icin senden de bekliyorum bu performansi ha :)))

Ilk ilishkisiz gunlerle bashliyoruz gerisi leyleye kaliyo zaten:KK70:
bsebse bsebse
Yumurtlama takibinde doktor iğneyi vurunca dior ki işte atıyorum yarın akşam 9 da ertesi gün 9 da berberlik olcak :))))) haydi koştur koştur saati takip et sen ona bak o sana :))))) bide böyle si var bu işin :)))) bence acil leylek devreye girsin :))))

Istemesin daha iyi ben tahminen oralara ciktigini hesap ediyorum :) ultrasonda goreyim de insallahhhhh :anne:cok sagol iyi dileklerin icin senden de bekliyorum bu performansi ha :)))
Bana bak:)))) daha kan falan dushunme ciddi soyluyorum artik ultrasona odaklan:)))))))tamammi??daha kan lazim degil sana inshAllah kuzum cok saol:KK19:

bsebse bsebse
Yumurtlama takibinde doktor iğneyi vurunca dior ki işte atıyorum yarın akşam 9 da ertesi gün 9 da berberlik olcak :))))) haydi koştur koştur saati takip et sen ona bak o sana :))))) bide böyle si var bu işin :)))) bence acil leylek devreye girsin :))))
Aslinda guzel shey iyne olmaz tabiiki her kes dogal hamile kalsin ama ben kolay yolu seviyorum die ben sevdim bu ishi:))))

X