Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok onu soylemiyorum agri oldugunda yumurta catliyo sen ilishkide oluyormusun yani bugunleri degerlendiriyormusun demek istemishtim:)
Özür dilerim :)) kuzum benim yumurtlama günlerim bitti iğnem vuruldu adet bekliyorum:)) ben şuanda normal zamanı söylüyorsan eğer benim yumurtlama gümlerimde kasık ağrım olmaz

Aferin akıllanmışsın iyi diyelim iyi olalım

Özür dilerim :)) kuzum benim yumurtlama günlerim bitti iğnem vuruldu adet bekliyorum:)) ben şuanda normal zamanı söylüyorsan eğer benim yumurtlama gümlerimde kasık ağrım olmaz
Aaa demekki senin dediyin daha kesin aklimdan cikmishti senin yumurta takibi yaptirdigin :)))

Ciddmsn kız yaşımız aynı:) şaka yapysn hangi takvm kız oldgnu anladn bacım çin rusta erkek diyor kime dedin cktı sen söle bakim:)
Ben cin yaptim sana shimdiye kadar 15-20 kez yapmishligim var hic shashmadi:))))))rus takvimj o kadarda dogru degil her zaman erkek gosteriyor

Bizim evde yani annemler cin takvimi var cok eski yirtik pirtik uygulamalara baktimki bir uygulama uyuyor ona yani kesin benim dediyim 2 ay sora yazacaksinki ayti hakliymishsin
Naslmış kız anladn 2018 ylndayız eski değil bana açıkla hemen şunu çok heyecnlandm bana mesj at cvp yaz arkdşm atsana foto

Ben 2000e yakin olsun istedim icim rqhat etein diye :)) ay cok tesekkur ederim ya siz bitanesiniz . Doktora gideyim ayrintili hissettiklerimi belirtilerimi yazacagim
Yok kuzum o kadar yuksek olsa cogul gebelik oluyormushinshAllah guzelim kafani boshlat daha her shey iyi cok shukur:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…