Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Naslmış kız anladn 2018 ylndayız eski değil bana açıkla hemen şunu çok heyecnlandm bana mesj at cvp yaz arkdşm atsana foto
Screenshot_2018-04-18-22-10-35.png

Ben yeni evliyken yapmishtim merakina hamileydim gsoyeriyordi hemde hepsini yapmishdim limon karbonat ne bileyim ne hepsi pozitif ayni anda normal testde yapimishdim negativiydi neticede adet oldum hamile degilmishim:)))
aynen bende çok inanmam aslında can skntisindan artık :))zaten %90 hamile değilim öyle hissediyorum çünkü ben :)))

Her kes kızz diyor kız mı olcak yoksa bugün arkdaşmla bebek magazına girdik böle mi tatlı olur ya küçücük tatlı elbiseler bayıldm cinsyt blseydm alcaktm:)iyiyz cnm rahat gidiyr hamilelik:)
Demekki erkek olcak :)))) heheheheh yok kuzumm sakinnnnn doktorlar bile belirli bir süreye gelene kadar hiç birşey almayın dior iyi olun aman maşallah :)) bol bol tadını çıkar kuzum

Doktora gittigimde 2000 olsun dedim kiz :))) garantiliyim goreceğimi keseyi yolk u falan hahaha:KK76:
Haa oylemi dedin benim kafam gidoyu galiba yavash yavash:-) inshAllah bitanem istediyin gibi olsunda dushuncelerden kurtulasin ama doktor daha kan istemeyeck sadece ultrasonla bakacak:))))

X