Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay az kaldi hadi guzel haberlerle gel inshAllah:)))
İnşalllah ama çok korkuyorum... belkide tedavi ile olduğu için korkuyorum daha önce böyle olmuyordum sağlıklı hayırlı olacaksa olsun kuzum ne diyim .. inşallah hepimiz herkes o gğzel haberleri tez vakitte alırız :) Büşra gebe gebe dua etsin bize :)) Sezerbusra21

Hahahahaha tut kız içinde )) hayırlısı ile o gğnde gelcek kuzum sağ Salim alıp kucağına saydırmaya başlarsın uykusuz gecelere merhabaaaa die :)))
Gelsnde uykusuz kalmaya razym teyZesi o gelsn evm neşelensn cnm:) senin nldu kız az kaldı aralk annesine katlrsn inş cnm sende:)

Ben zaten hep diyorum cnm hepinize umutlym ya olcak hissedyrm hamle haberlernizi yavaştan alcm ben:)senn az kaldı sennde bar inşş:)

Seni de minigimizi de triplerinizi de yerim valla toptan ben :)) yapin bool boool yapinn :)) is cok yogun bu ara kuzucum bide annemin saglik sorunlari oldu onlayim hep bu ara. Olsun yaaav degmez mi goz agrimiza deger valla. Artik minigimiz onemli bizim icinn :)))

Gelsnde uykusuz kalmaya razym teyZesi o gelsn evm neşelensn cnm:) senin nldu kız az kaldı aralk annesine katlrsn inş cnm sende:)
İnşallah belirtiler var ama iğne kaynaklı olabilir patlayabilirimde :)) kestiremiyorum inşllah kuzum sen hissedersin hamişler hisseder duaları tutar yardır bize :)))
Kıyamam sana hayırlısı ile o gümlerde gelecek kuzum :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…