Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar birşey sorucam beta değerinin kac olduğu mu onemli yoksa 2 gunde bir artış durumu mu? Benim 6gun gecti batın üzerinden değerim dün 280 çıktı. Cok stresliyim dunden beri. Yarin olsada tekrar test yapsam diye bekliyorum.
Değerin iki katı artması çok önemli arkadaşım geç döllenmedir belki yada değil iki kat artarsa korkma takılma çıkan ilk değere göre yarın hayırlısı ile 500 500küsür çıkar misal değişen birşey yok ki :))

çamaşır suyuyla idrar testi yaptım önce youtebedan izledim böyle pıt pıt baloncuklar patladi yüzeyinde sizde denediniz mi ?herkezde öyle mi ki
Ben yeni evliyken yapmishtim merakina hamileydim gsoyeriyordi hemde hepsini yapmishdim limon karbonat ne bileyim ne hepsi pozitif ayni anda normal testde yapimishdim negativiydi neticede adet oldum hamile degilmishim:)))

Kizlar birşey sorucam beta değerinin kac olduğu mu onemli yoksa 2 gunde bir artış durumu mu? Benim 6gun gecti batın üzerinden değerim dün 280 çıktı. Cok stresliyim dunden beri. Yarin olsada tekrar test yapsam diye bekliyorum.
Kac oldugu onemli degil cunki yumurtlama erken veya gec ola bilir esas 2 gunden bir artishidir stress yapma kuzum en zararli shey

Canım dövücem seni
Ben regl takip etmemeye karar verdim demiştim
1 mayıs yazmışsın bana:sinirli:
İstemiyorum :KK70:
minik_prince minik_prince
Vallah kendimde istemiyorum ama kendimide yazdim:KK70:sen bakma gorme:KK70:kendim icin yaziyorum kuzumki arada yazayim bakiyim nevar ne yok yoksa isimler aklimda kalmiyor:mad:nasilsim canim???soylemiyecem nasil gidiyor bende artik ne kafaya takiyor nede ilishki istiyorum Allah istese yok yerden bile verir:KK66: napiyosun?

Bu kasık batması tek taraflımı oluyordu yoksa iki taraflıda oluyormuudu ben hatırlamıyorum geçen ayı şuanda resmen :KK43:(( soldu sağa geçti aynı anda sağlı solluda geliyor batma hay anasını modundayımmm :)))
Bilmemki bende tek tarafli oluyor sol tarafimdan:KK70:her ay degishirmir bir ay sag bir ay solda buyuyurmush yumurtalik doktor soylemishti :))ama her halde 2side ayni anda yetishe biliyor bence agri onun agrisi sen kac gundur agrilarim var diyorsun peki ilishkide oluyormusun?????

Bilmemki bende tek tarafli oluyor sol tarafimdan:KK70:her ay degishirmir bir ay sag bir ay solda buyuyurmush yumurtalik doktor soylemishti :))ama her halde 2side ayni anda yetishe biliyor bence agri onun agrisi sen kac gundur agrilarim var diyorsun peki ilishkide oluyormusun?????

Yok ilişkide öyle ağrılarım olmuyor kuzum geçen ay hamile kaldığımda da batma oldu regl dönemine yakın ama böyle gezen cins değildi :) işte 4 gündür batmalarım başladı soldu sağa geçti şuanda sağlı sollu :))) arada hafif arada hissetirici

Yok ilişkide öyle ağrılarım olmuyor kuzum geçen ay hamile kaldığımda da batma oldu regl dönemine yakın ama böyle gezen cins değildi :) işte 4 gündür batmalarım başladı soldu sağa geçti şuanda sağlı sollu :))) arada hafif arada hissetirici
Yok onu soylemiyorum agri oldugunda yumurta catliyo sen ilishkide oluyormusun yani bugunleri degerlendiriyormusun demek istemishtim:)

Sezerbusra21 Sezerbusra21 canimizz goz agrimizz yaa bosver bosver ne guzel iste insallah hic olmaz bulantin da o stresi yasamazsinn daha nee :)) idrara ne kadar siklikla cikiosun kiz :)))
kuzmmm nerelerdesin kızzz sen kayboldun ortalıklardan hiç sormuyosun bizi teyzesi ikimizde alındık kızsa yandınızzz artık triplerimizden kurtulamazsınız:KK12:
Akşam hep uyanıp sırf bunun içi kız baskı bana öle bir yapıyor ki tutumazsn cok zor ya hamilrlikte sık idrar bulantı daha iyi diyin sana

Kuzummmm beben nası bakem nabıyonus analı Kızlı demek geldi bak içimden :))))
Her kes kızz diyor kız mı olcak yoksa bugün arkdaşmla bebek magazına girdik böle mi tatlı olur ya küçücük tatlı elbiseler bayıldm cinsyt blseydm alcaktm:)iyiyz cnm rahat gidiyr hamilelik:)

Her kes kızz diyor kız mı olcak yoksa bugün arkdaşmla bebek magazına girdik böle mi tatlı olur ya küçücük tatlı elbiseler bayıldm cinsyt blseydm alcaktm:)iyiyz cnm rahat gidiyr hamilelik:)
Tamam tamam sen kendi dogum tarihini yaz mesala 5 shubat 1996 bide hamile kaldigin ay mesala mart 2018 ben sana kesin soyleyecem cok becerikliyim cok kishiye yaptim hepside dogru cikti:-)

X