Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
merhaba kızlar :)

bu pco veya bizlerde bir sorun olduğunu nasıl anlıyorlar ben hiç kan testi vermedim ama geçen ay yumurtalıklarıma baktı doktor alttan muayene ile bana bir sıkıntı yok yumurtalıklarında dedi. eşimin değerleri sınırda çıktı sperm değerleri

adetin düzenliyse bi sorun yok demektir canım

Ben de çok istiyorum bebiş. İkinci bebiş olacak inşallah. 26 günde bir adet oluyorum ilk denememiz geçen ay 12. Gündü ama tutmamış dün adet oldum. İnşallah bu ay kalabilirim. 23 Nisanda tekrar çalışmalara başlayacağım inşallah ama stres oluyorum ya bebek yapmak için yapıyormuş gibi olunca kuru oluyorum görev gibi. Nasıl olur artık bilmiyorum. 12 mayısta adet olmam inşallah

Benim yumurtalıklarımda kist vardı canım

Oo daha çok varmis senin büyük ihtimal 4 gün önce yumurtladın daha döllenmeden 10 gün önce zor ogrenmen

yumurtlama gunlerımı 2 gunde bır degerlendırdım ben İNŞSALLAH ilk denemede tutar daha dun son damla akıntı geldı ve bıttı bakalım 28 ınde ogrenıcem ama olmıcakmısım gıbı gelıyor ıste bılmıyorum acayıp bır vajina uyusukluk var ama anlayamadım bakıyorum netten bısıde bulamadım dakka basıda sağlık ocagına gıdıp sormak ıstemıyorum fılan ay bılmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…