Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
tmm canım ben öncelikle yumurtlama ve hormon testleri yaptırayım dediğin gibi bir kadın doğuma gidip .. tabi bat 28 nisan inşallah 1 hafta sonra hamile olduğumu öğrenirim de hiç bunlara gerek kalmaz...

Ayyyyy sen mayisa yazmishtin ben nisan die yazmishim kuzum:)))))inshAllah mayista guzel haber verirsin

Hepimiz ayni durumdayiz kuzum doktorlarda soyluyor hazzla olmali bu ishlerki tutsun ama akil cocuk cocuk istiyorum demekden bi boshaliyorki:/

Yok tatlim artik negatif gormekten yilmis biri olarak yine adet oldun bugin s9n gunum diger aya kaldi umutlar:) balli coreklerimizin gelecegi gunu merakla bekliyorummm bidahaki bat 13 mayis:)
Ayy kuzum uzulme kismet degilmish zamani var demekki napalim umutlar mayisa artik

Evet kuzum korkma zamani var zamani gekdiginde miniklerimiz gelecek bize❤benimde hic umudum yok Allah ne zamana yazmishsa artik

Benimde ilk denememdi,hatta bursa buse özge ayten var onlarında ama olmadi.cok heyecanliyim şuan anlıyorum canım ama sakın olmaya çalış belirti zaten hemen başlamıyor.heleki şuan dinlendiyse bile daha rahme bile yerlesmemistir.hic hiç bi belirtinin olmasi imkansız.bende çok kazığın batıyo agriyo falan düşündüm durdum ama sonradan çok çok üzülürsun

Yok kuzum dun nerde kalmishtim ordan bashliyorum ondan sen en son sayfadaydinnasilsin???yegenimize iyi bakiyonmu???
Bakıyorum nlsun arada ağrı yapyr dün uyutmadı sağolsn sık idrara cıkmaktan kızlar şimdiden diyim sık idrara ckmaya alışsın bünyeniz sonra zorluk çekmeyin

Bakıyorum nlsun arada ağrı yapyr dün uyutmadı sağolsn sık idrara cıkmaktan kızlar şimdiden diyim sık idrara ckmaya alışsın bünyeniz sonra zorluk çekmeyin
Agri normaldir kuzum yapiyor doktorum soylemishti bazi kishilerde hic oaz bazi kishilerde olur kesilir ama her ay adet gunlerinde adet agrisi gibi agrilar olur

Agri normaldir kuzum yapiyor doktorum soylemishti bazi kishilerde hic oaz bazi kishilerde olur kesilir ama her ay adet gunlerinde adet agrisi gibi agrilar olur
Benm arada oluyor hatta olmadgı zaman korkuyorum canım:) ee canm başka ne var ne yok evdym ckmyrm çok bunaldm ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…