Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
gün aşırı ve sabahları ilişki diyolar. bu doğru mu sizce ? ozellıkle hamıle bayanlar yazarsa
Mantıken sabah sipermleri kuvvetli derler ama allah ne zaman isterse kısmındayım :))
Ayyy inşallah ilk tedavide olur senin klomenle olmadı mı peki canım
benimde ilk klomen çatlatma iğnem bakalım hepimiz olur die diliyorum :))

Mantıken sabah sipermleri kuvvetli derler ama allah ne zaman isterse kısmındayım :))

benimde ilk klomen çatlatma iğnem bakalım hepimiz olur die diliyorum :))
Ayyy inşallah canım benim de ilk:)) peki doktor çatlatma iğnesini nasıl verdi doktor mu vurdu? Birde takibi alttan ultrasonla mı bakıyor yumurtalara

Ayyy inşallah canım benim de ilk:)) peki doktor çatlatma iğnesini nasıl verdi doktor mu vurdu? Birde takibi alttan ultrasonla mı bakıyor yumurtalara
Evet kuzum 3.gn klomen içtim ayın İşte 9 11 12 14 günlerinde alttan ultrasona girdim yumurtaları takip etti Nisa’n 14 te iğne vurdu göbekten kendi işte şimdide bekliyorum bakalım

Evet kuzum 3.gn klomen içtim ayın İşte 9 11 12 14 günlerinde alttan ultrasona girdim yumurtaları takip etti Nisa’n 14 te iğne vurdu göbekten kendi işte şimdide bekliyorum bakalım
merhaba canım. siz kaç ay denediken sonra bu uygulamaya geçtiniz ? doktor kendisi mi önerdi size bunu ? ben de artık bu ay da olmazsa bi doktora gidip yumurtalık takibine gitmeye karar verdim.

merhaba canım. siz kaç ay denediken sonra bu uygulamaya geçtiniz ? doktor kendisi mi önerdi size bunu ? ben de artık bu ay da olmazsa bi doktora gidip yumurtalık takibine gitmeye karar verdim.
Canım merhaba benim 2 kimyasalım oldu birer sene ara ile doktor ilk düşük sonrası 1 sene denememi istedi hamile kaldım ama o da kimyasal ile sonuçlandı daha sonra genetik araştırmalarım yapıldı kan pıhtılaşmam çıktı akabinde düşük sonrası tedaviye başladı doktorum ilk yumurta takibi ile başladı İşte bakalım bir sene geçmeden tedaviye başlamıyoruz diorlar

Hamiş arkadaşların sayısı gün geçtikçe artıyor maşaallah benim mayıstan yanada umudum yok soğan kürü kullaniyorum ondanmidır bilemedim ama kistim patladı dr 1 ayda ancak iyileşr dedi sancim var .Ayrıca bu kist her kadinda olan biseymiş yumurtlamayla alakalı ve tehlikesizmiş

Canım merhaba benim 2 kimyasalım oldu birer sene ara ile doktor ilk düşük sonrası 1 sene denememi istedi hamile kaldım ama o da kimyasal ile sonuçlandı daha sonra genetik araştırmalarım yapıldı kan pıhtılaşmam çıktı akabinde düşük sonrası tedaviye başladı doktorum ilk yumurta takibi ile başladı İşte bakalım bir sene geçmeden tedaviye başlamıyoruz diorlar
işte ben de o yzden sordum muhakkak 1 yıl deneme lazım diyorlsr. biz 2,5 yıllık evliyiz. şimdye kadar hep korunuyorduk son 3 aydır korunmayı bıraktık ama stres oldum ya olmazsa şimdi diye. Daha önce böyle hissetmezdim hemen isteyince (korunmayı bırakınca) oluverecekmiş gibi gelirdi . doktora gidip bi yumurta takibi yaptırayım diyorum ama sanırım o benim isteğime kalmıyor. doktora desem 3 aydır deniyoruz diye 1 yılı doldurunca mı gel diyecek. şaşırdım valla nasıl bir yol izlemek lazım.. :KK57:

işte ben de o yzden sordum muhakkak 1 yıl deneme lazım diyorlsr. biz 2,5 yıllık evliyiz. şimdye kadar hep korunuyorduk son 3 aydır korunmayı bıraktık ama stres oldum ya olmazsa şimdi diye. Daha önce böyle hissetmezdim hemen isteyince (korunmayı bırakınca) oluverecekmiş gibi gelirdi . doktora gidip bi yumurta takibi yaptırayım diyorum ama sanırım o benim isteğime kalmıyor. doktora desem 3 aydır deniyoruz diye 1 yılı doldurunca mı gel diyecek. şaşırdım valla nasıl bir yol izlemek lazım.. :KK57:
Aynen öyle der istersen sadece 3 yıllık evli olduğunu söyle malesef kalmıyorlar umursamıyorlar bile ben genetiğe gittim 2 düşüğüm oldunu söyledim zorla yaptılar testlerimi bile 3 4 düşük istiyorlar onun için bile... hemen olmuyor çok acayip bir sistem işte malesef sen yapıyorsun allah istediği zaman ne zamansa veriyor ama şunu yaptır 21.gün yumurtlama testini yaptır hormon testlerini yaptır gebeliğe karar verdim de öncelikle o testlerin yapılsın bi sonra gerekirse tedavi uygular doktorun

merhaba kızlar :)

bu pco veya bizlerde bir sorun olduğunu nasıl anlıyorlar ben hiç kan testi vermedim ama geçen ay yumurtalıklarıma baktı doktor alttan muayene ile bana bir sıkıntı yok yumurtalıklarında dedi. eşimin değerleri sınırda çıktı sperm değerleri
Ayyy biz kizlar öluyoruz kendimizde sorun aramaktan ötru:))))))))cok guzel doktor hicbisheyin yok demish dushunme hicbishey bende senin gibiyim biri bende bishey var degince ben hemen kendimde ariyorum salalim biraz)))

X