Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Guanydin hanimlar guzel gunler :)) ya ben dayanamiyorum hemen doktora gitmek istiyorum lutfen durdurun beni meraktan catliyorum ama garanti olmadan gitmek istemiyorum. Cok sukur bir sikayetim de yok hersey yolinda gibi. Gidip tekrar 3 gun 5 gun hcg baktirmak istemiyorum. Testim bugun boyle.sizcd gitsem kese gorunur mu beklemeli miyim daha :bicak:

Eklentiler

• 20180417_095946.jpg
    20180417_095946.jpg
    14,4 KB · Görüntüleme: 36
Guanydin hanimlar guzel gunler :)) ya ben dayanamiyorum hemen doktora gitmek istiyorum lutfen durdurun beni meraktan catliyorum ama garanti olmadan gitmek istemiyorum. Cok sukur bir sikayetim de yok hersey yolinda gibi. Gidip tekrar 3 gun 5 gun hcg baktirmak istemiyorum. Testim bugun boyle.sizcd gitsem kese gorunur mu beklemeli miyim daha :bicak:
Nası güzel haber bu :)))) sakin ol arkadaşım sakinnnn :))) beta 600 üstü olması lazım en az die biliyorum :)))

İnşallah canım daha doktor beni 14. Gün çağırdı ama ben bir gün önceden gideyim dedim. Daha bu sabah başladım sabah akşam birer tane 5 günde bitecek bittikten 4 gün sonra gel dedi haftaya çarşambaya gideyim dedim
Ben adetin 3.günü başladım klomene daha sonra 9.günden itibaren 9 11 12 14 günlerinde girdim ultrasona 12.gğnden itibaren 22mm olmuştum bence daha erken git kaçıncı günü başladın klomene ?

ya çok beğendim zaten severim ceyda düvenciyi.iyi ki paylaştın :KK50: diğer videoları da izlicem hemen:KK53:
Evet kuzum çok pozitif anlatiyo bende hep izliyorum 4 .haftasindan sonra olan videoları izlemedim hiç olursa bebisim hafta hafta izlicem. Özellikle çok iyi anlatan bi doktor var bu süreci dr.opr.banu ciftci hafta hafta gebelik yaz 1.haftadan 4.haftaya kadar izle 1 hafta dediği adetin bittiği haftadan daha vücut gebeliğe hazırlıyor kendimi ve insan çok iyi anliyor

X