Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Su an itibariyle 1.48 dkkada belirmeye baslayan 2.cizgi, 5 dk sonrasi tam belirdi yukleme yapamiyorum fotomun boyutuyla ilgili fakat 2 gunluk gecikmeden sonra yapayim dedim ama hala hic belirtim yok adet olma belirtisi hafif oluyor gibi saniyelik hemen geciyor kan 8testi yaptirmadan sevinmek istemiyorum ama icimde bi hos yani ) benim durumum gibi olan ve gebeligi isteyen herkese Allah hayirli vakitte kabul etsin dualarini insallah

Ya ne güzellllll hayırlısı ile kanda da güzel değer alırsın inşalllah arkadaşım hiç tasalanma bir tane daha geliyor gönlümüzün efendisi demekki :)))

Dildildil @Muge1979 I incikupeli merhaba kizlar en son buraya silik test atmishsiniz tekrarladinizmi merak ettim varmi guzel
haber

Adetim geçeli bugün 4gun oldu. Testi bata 1 gün kala yapmıştım. Daha tekrarlamadim. 4-5 ay önce kimyasal yaşadığım için fazla sevinip acele etmiyorum. Pazartesi sabah tekrar yaparım eger cift cizgi gorursem sali doktora giderim. Şimdilik benden bu kadar. Insallah hepimiz en güzel haberleri alırız.

Regl den 5 gun once yerleame kanamasi olabilir mi?? Bnde az once kahverengi lekelenmeler olmaya basladi..acaba yerlesme kanamasi olabilir mi bu? Bu tarz lekelenmeler normalde bnde regl den 1 gun once de olur ama bn hic sasmadan 28 de bir oluorm ve bu sefer regl icin cok erken

Kızlar size. Bir soru kasık batması yaşayan varmı gebelikte arada sağ arada sol olmak üzere değişik batma sızlama tek taraflımı olur batma iki taraflımı bilen varmı acep ?

Kizlar merhaba ben 5 gundur hcg test yapiyirum koyulasiyor testim bat a 4 5 gun kaldi . Azonce yumurta aki gibi hafif sari yapiskan (uzayan degil) bir parca akinti geldi.hamileyken yumurtluyir olamam degil mi ? Ya da Sizce sebebi nedir yasayan var mi benim gibi ?? Ne yapacagimi sasirdim

Evet testi bu sabah tekrarladim ve anında cift cizgi2daha net belirdi. Insallah herşey yolundadır bu seger. Yarin doktora gidicem.

@Yarenimm7914 H hande_aks kurabik @FUNDAYAMAN @srplmtmtk aysnrdmrc Sarjli dis fircasi mashAllah bugun sizin gununuz kendinizi nasil hiss ediyosunuz???varmi bi belirti???
kuzu günaydın. ben internetteki sorundan dolayı giremedim uzun zamandır neler olmuş neler. bu ayda yok bebiş. ovulasyon testi pozitif oldu 2 gün üstüste denedik. yine olmadı. kısmet değil herhalde daha :/ inşallah burda bekleyenlerden hayırlı haberler alırız. ben artık salmaya karar verdim stres stres mahfoldum resmen. belki de ondan olmuyor ne bileyim kafam çok karışık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…