Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya kızlar bişey soracağım illa yerleşme kanaması oluyor mu olmadan hamile olduğunu öğrenen oldu mu?
Bennn öğrendim :) 8 gün önceden iki damla pembemsi kanamam olmştu snra gelmedi cnm herkeste olcak diye birşey yok Bazı kadnlarda oluyor bazlarnda olmuyor

Kızlar benimde bugün sağ kasik tarafımda ağrı var yumurtlama geçen haftadan başlıyordu değerlendiriyoruz bugün baya ağrı yumurtlama mi neki sizce?

Aynen cnm ya bana arkadaş ol bu zamanda ümidini kaybetme kız ben diyim bence sen geç yumurtladn olablr bal gör okmştm kız adetine iki gün kala yumurtlamş ve tutmş 9 gün snra ckmş kanda
kiz ama iliski olmadi yumurta neyi dollicek diyorum keske birakmasaydim iliskiyi pisman oldum. yumurtlamadan sonra bata kadar 2 kere falan oldu. neyse hayirlisi artik

kiz ama iliski olmadi yumurta neyi dollicek diyorum keske birakmasaydim iliskiyi pisman oldum. yumurtlamadan sonra bata kadar 2 kere falan oldu. neyse hayirlisi artik
Sana şunu diyim eğer olucaksa her türlü olur yunurtlamadan önce olan tek ilşkiyle bile hamile kalnlar var düşün yani

Sana şunu diyim eğer olucaksa her türlü olur yunurtlamadan önce olan tek ilşkiyle bile hamile kalnlar var düşün yani
evet kuzum orasi oyle. o kadar ugrasirsin yataktan kalkmazsin olmaz hic dikkat etmezsin 5 dk sonra dus alirsin o zaman olur. gercekten kismettt. bak benim arkadasim duzensizdi adeti oyle yumurtlama falan bilmiyordu dusunmuyordu cunku cocuk. prezervatifle korunuyorlardi. sadece bir kere prezervatifsiz girmisler o da yumurtlamaya denk gelmis demek. onda bile kalkip hemen dus almis. aklinin ucundan bile gecmiyor hamilelik. tatile gitcekler tamam mi tatil tam adetin bitisine denk geliyordu bekliyo bekliyo olmuyo. test yapiyo cikmiyo mecbur geciktirici kullandi. ama olmadigina emin hala oylesine test yapiyo hap kullancak diye. havuzlara denizlere giriyo atliyo zipliyo. tatilden geldikten sonra hala olmadim dr gidiyim diyo. dr ultrasondan bakalim demis bu icinden aman ne gorcek ki falan diyo. dr demesin mi tatlim 5 haftalik hamilesin bu da boyle bir hikaye

Haha aynen kız bak görüyomusun kız neler yapmış olmamış çocuk tutnmuş
Benmde arkadşm bilmyrdu cıkmş hemde banyo yapmş kaldı hamile rabbim bilceği işte bazıları uğraşr olmaz bazıları uğraşmaz olur dünyann kanunu bacım sennde belli mi olur vardr belki:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…