Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya bende o yoldayım iğnem bugün yapıldı fenalardayımmm iğne yan etki yapıyor diorlar doğrumu kuzum bu arada tez güzel haberler al inşallah :))
22mm di bugün orda yaptılar iğnemi gönderdiler :)) bol şans die bi acayip oldum :)) ilk defa bende klomen iğne kullandım bu ay
Ayy canımm amin. İnşallah sende güzel haberler alırsınn. Evet yan etkisi oluyorr ama kişiden kişiye farklı. Benim ilk vurulduğum gün göğsüme kramp girdi. Sonra hafif bir kasık ağrısı sonra batışmalar oldu şuanda pek bir ağrım sızım yok. Sadeve cok fazla terledim ve buda üşütmeme neden oldu şuan gribim yatıyorum :) ama Allaha sonunu iyi eylicekse bunların hiçbir önemi yok. Umarım sende cok ağrı sızı cekmezsin

hayirli olsunn insallah sagliklidirr. regl oldum demistin nasil oldu anlatsanaa
Canım lekeler geliyordu.adet olucam sandım gelmedi.çizgi çıkdı ama kameraya düşmedi.kurudukdan sonra atdım.dünkü testimden daha belirgin.yarın kan vericem.inşAllah çıkar bilmiyorum))))

Ilk bebegimi kaybettikten bu yana ilk kez bu ay korunmayi biraktik. O kdr dedim kendi kendime bjr dahakine forumu takip etmeyecegim diye ama baska kimseyle paylasamadigim icin konusmaya ihtiyacim var. Ins bu ay mutlu haber alirim...
İnş allah bu sefer bir evlat daha nasip eder ve bu sefer inşihayırlısıyla alırsın kucağına. Kafanı ve kalbini rahat tut. Bol bol dua et :KK68:

Bende cevremdekilerle paylasamadigim icin burasi doping moral veriyor mutlaka kendimizi buluyoruz kim derdini yazsa gercekten etkileniyorum mutlulugunu paylassa dualarimiz ona gidiyor kendimizi yakin hissetmemizin nedeni bu bence
@Katrina_
Ama bi o kadar da stres yapiyor aslinda formda takilmak cok fazla insanda .bende yapim brnde de oyle belirti var yok soyle yok boyle..sonrada stresten hicbirsey olmuyor :)))))) üzülüyoruz.... herseyin zamani var brkleyecez bakalim mecbur

Canım lekeler geliyordu.adet olucam sandım gelmedi.çizgi çıkdı ama kameraya düşmedi.kurudukdan sonra atdım.dünkü testimden daha belirgin.yarın kan vericem.inşAllah çıkar bilmiyorum))))
Canm sonunda gelen başka hamiş cktı hayrlı olsun canm daha küçül herlde ondan silik çıkmş olablr:)

Ayy canımm amin. İnşallah sende güzel haberler alırsınn. Evet yan etkisi oluyorr ama kişiden kişiye farklı. Benim ilk vurulduğum gün göğsüme kramp girdi. Sonra hafif bir kasık ağrısı sonra batışmalar oldu şuanda pek bir ağrım sızım yok. Sadeve cok fazla terledim ve buda üşütmeme neden oldu şuan gribim yatıyorum :) ama Allaha sonunu iyi eylicekse bunların hiçbir önemi yok. Umarım sende cok ağrı sızı cekmezsin
Amin canım benim hep birlikte güzel haberleri alalım benim karnımda kelebekler var gibi değişik göğüslerimde sızı oldu aynen kasıklarımda bir değişik :)) herşey değişik :))

Bilmiyorum canım kocama bile gösteemedim heycanlanmakda istemiyorum.yarını bekliycen.inşAllah bi şey vardır
İnş canm sen yarn yaptr söle inş vardr kuzum ya eger çizgi cktysa vardr dmektr :)) yarn sabahtan git ver hemen kan beklyrzzz sonucu:)

X