Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ben de ağrıdan anlıyorum yumurtladığımı ama tam o gün münasebette bulunamıyoruz:) genelde öncesi sonrası ama o da şimdilik yeterli olmuyor..
bizde de hep bisi cikiyo o gun olmuyo sanirim gec yumurtladim ya keske iliskiyi birakmasaydik gec dollenme olurdu belki

adetime 5 gün var ovulasyon testi yaptım acaba yenimi yumurtluyorum anlamadım hiçböle olmazdı

Eklentiler

• 20180409_145326.jpg
    15,6 KB · Görüntüleme: 35
aynen oyle bakarsin kendiliginden olur hic belli olmaz :)
aynen öyle kuzum zaten herhangi bir sorunumda gözükmüyor geçen ay doktor muayene etti bebek için değil kaşıntı için gitmiştim doktor alttan ultrasonla falan baktı ben kendim sordum doktora hiçbir sorunun yok dedi demekki vakti zamanı var yada takıntı haline getirdiğimiz için olmuyor :)

vakti zamani vardir bitanem nasipten otede koy yok

aynen canım istemesekte stres oluyoruz takip yapınca aa bugün yumurtluyorum hemen ilişki olsun dün oldu bugün olmasın kafa ister istemez oralara gidiyo o yüzden herşeyi bırakıcam bu ay :)
Aynen kuzum sal gitsin :)) ama bende tavsiye sadece 3 günü sağlam değerlendir yumurtlama zamanın ne zaman bilmiyorum ama mesela 131415 yardır o günleri gitsin :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…